Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy kutya vagy egy farkas az...

Egy kutya vagy egy farkas az erősebb?

Figyelt kérdés
Persze nem kis korcs vagy, törpe palotapincsikre gondoltam, hanem rottweiler,németjuhász,boxer,dobberman, ilyenekre, mert úgy rémlik a farkasból háziasították a kutyákat.
2009. dec. 20. 11:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
63%
Keverék és nem korcs..
2009. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Hát ez aztán válasz volt kösz szépen!
2009. dec. 20. 11:49
 3/37 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem simán a farkas.
2009. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
28%

Szia!

Szerintem a kutya nyerne.

2009. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Elég ritkán hallani olyat hogy egy kutya szétmarcangolt egy farkast, fordítva viszont igen. Ennek ellenére pedig vannak kimondottan erre (farkastól, medvétől való megvédésre) tenyésztett kutyák. Az általad felsorolt fajták nem képesek erre, de a farkasölő juhászkutya már annál inkább!

Itt olvashatsz róla bővebben....

[link]

2009. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
attól függ. ami nagyjából azonos nagyságú a farkassal akkor kétesélyes. de régen pl a juhászok komondorai simán nekimentek a farkasnak ha az bántotta a nyájat és a farkas nem is tudott nagy sérülést okozni nekik mert egyrészt szöges nyakörvük volt mert tudták hogy a farkas nyakra megy, másrészt meg vastag szűrük amit az orda nemigazán tudott átharapni. mai viszonylatban nem tudom hogy hogy alakulna, tényleg kutyafüggő, pl, egy bernáthegyi asszem nagyobb nála de nem tudom hogy megbírna-e vele, majd aki ért hozzá egy kicsit mondja már meg. de pl. az ilyen egyszál bél kis vékony vadászkutyákat mint a magyar vizsla simán kettészedné egy jól megtermett farkas
2009. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
2%

És a farkasember?

Vagy az keveréknek számít?

2009. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nemcsoda hogy 54% helyes a válaszaid, közül ha ilyen idióta vagy:D
2009. dec. 20. 12:05
 9/37 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelműen a farkas.(ha olvastad a Fehér Agyart,abból is kiderül,hogy sokkal erősebb volt a kutyáknál a benne levő farkasvér miatt)
2009. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
61%
A medvedisznoember a legerosebb.
2009. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!