Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy lovas...

Lehetséges az hogy lovas táborba mehessek tejérzékenyen?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nagyon szeretem a lovakat csak az az egy baj hogy tejérzékeny vagyok és nem ehetek semmi olyat amibe tej van.Mondjuk lovas táborba hogy tudnék elmenni?
2009. dec. 31. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Viszel magadnak kaját? :D
2009. dec. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek az állatokhoz, meg a táborhoz? Jelzed, hogy neked ilyened van, és csomagolsz előre élelmet, vagy viszel pénzt és veszel kaját.
2009. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom. Hacsak nem lótejet isztok...De attól a nem éezékenyek is hánynak :-)

Vigyél homeós golyókat, ha véletlenül mégis eszek pl. vajaskenyeret, különben meg előre szólj, úgy kalkuláljanak.

2010. jan. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát persze:) egy normális táborban ebből nem csinálnak problémát. Csak előtte le kell beszélni a táborvezetőkkel, hogy mit ehetsz és mit nem. Én a nyáron táboroztattam gyerekeket (felügyelő voltam) és volt az egyik héten egy tejérzékeny kislány - egyáltalán nem jelentett gondott. Egyszer volt olyan kaja ebédre amit ő nem ehetett, de akkor főztünk neki mást, nem maradt éhen;)
2010. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!