Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Bárány bégetés?

Bárány bégetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lett egy kis bárányunk. Kérdésem,hogyha megszok itt lenni,kevesebbet béget hajnalba? Minket nem zavar,hisz szeretjük az állatokat és vele járója,de a szomszéd már beszólt :@
2014. jún. 16. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megszokja már nem fogja ezt csinálni.
2014. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért béget mert ha jól értelmezem egyedül van. A juhok csoportban, nyájban érzik jól magukat, ezért minimum 3-4 darabot szoktunk belőle tartani. Magában csak keresi a többieket, elveszettnek érzi magát, nem fogja találni a helyét. Ezért ha nincsen társa, legalább még egy bárányt szerezz be mellé. A kérdésedre válaszolva gyakran bégetnek hajnalban mert reggelre megéheznek, és várják hogy ébredj. Ha többen lennének lehet kevesebb bégetés lenne.
2014. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valóban egyedül van,akitől hoztuk azt mondta megszokja így is,főleg,hogy kutya kennel mellett van(ők már össze is haverkodtak,minket még nem enged közel) Én is úgy tudtam,hogy kell neki társ! Még egy bárányt lenne lehetőségünk hozni,az már segítség lenne neki?(többre nincs lehetőség)
2014. jún. 16. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Igen nagy segítség lenne az is ha már még egy maga fajtával lenne együtt. Hadd szokja a helyét még, majd utána barátkozni fog.
2014. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!