Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért vadult el és fél ennyire...

Miért vadult el és fél ennyire 7 hetes kiscica?

Figyelt kérdés

Még a mamáva és a tesókkal van. Még egy másfél hete mászott fel a nyakamba, nyalogatta az arcom, bújt hozzám.

Most meg ha nyúlok felé hogy megsimogatom akkor elszalad. Ha meg elé tartom a kezem, akkor egy idő után od jön de csak támadja, harapja a kezemet. Bántani sose bántottam. Egyszer megharapta nagyon az ujjam akkor az orrára koppintottam de nem nagyon. Mi lehet vele? És mit lehet csinálni? 2 hét múlva visszük az új gazdihoz, vajon ott mégjobban megvadúl vagy megszelídül?


2014. jún. 16. 19:59
 1/4 KGabi0000 ***** válasza:
Szerintem harapni csak játékból harap.A mi cicánk is ilyen volt,de idővel szelíd lett.Szerintem csak van egy ilyen korszaka,amikor ilyen kis oroszlánnak képzeli magát.Lassan kinövi ezt,legalábbis szerintem.Ha meg akarod simogatni,akkor előtte kedvesen szólj hozzá.
2014. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Millaxi ***** válasza:
lehet hogy játékból harap és a kis cicák akkor is szoktak félni ha valami idegen szagot éreznek rajtad
2014. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy csak játékból, de nagyon. Az a helyzet hogy sunyi, mert elkezdi pofogatni a kezem de vissza húzott karmokkal, aztán egyszer csak foglya magát és megharap. :(


Idegen szagot nem igazán érezhet rajtam.

2014. jún. 17. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
A cica elérkezett abba a korszakbav amikor megtanul vadászi ilyenkor nem tudják hogy mennyire fár a harapásuk. Amikor az alommal játszanak egymást figyelmeztetik ha a másik eldurvult kicsit éles hangokkal vagy egy erőn nyávogással. Tehát ha fáj ha harap húzd el a kezed és határozottan szólj rá hogy nem szabad
2014. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!