Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy macska vagy egy kutya a...

Egy macska vagy egy kutya a szebb?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam, hogy egy cica ...ezt... meg ...azt... tette. És ezt szintén a kutyákkal.


Szerintetek? :D


2014. aug. 18. 20:08
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat fáradt vagyok. a szebb helyett okosabbat akartam írni...
2014. aug. 18. 20:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én azt olvastam valahol, hogy a macskák agya barázdáltabb, de nem tudom mennyire megbízható forrás volt
2014. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez így igaz. Egyformán lehetnek buták és okosak :-) Mindenki azt veszi észre, amelyik fajhoz jobban vonzódik, de én elfogulatlanul azt mondom, egyformán hülyék és egyformán okosak. Van amiben a kutya jobb, van amiben a macska. Én egyformán szeretem mindegyiket :-) Aki mást mond, az elfogult.
2014. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A macskák önállóbbak, kevésbé függenek az embertől, így nem is rendelik igazán alá magukat. Hogy ez okosság-e?...
2014. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KGabi0000 ***** válasza:
100%
A macskák ravaszabbak,furfangosabbak,a kutyák pedig okosabbak,könnyebben taníthatóak.
2014. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek megvan a magához való esze. A kutya szívesebben működik együtt az emberrel, hiszen arra tenyésztették és a vérében van. A macskát nehezebb rávenni az ilyesmire.
2014. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!