Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik kutyatápot tartjátok a...

Melyik kutyatápot tartjátok a legjobbnak illetve ki milyen táppal etet? Esetleg tapasztalatok, olyan tápokról amiket kipróbáltatok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
csepi kutyaeleség
2014. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Az én kutyám nem eszik meg semmilyen fajta tápot.Max úgy ha egyesével dobálgatom neki.A konzerveket viszont szereti.Idáig a pedigree vált be neki vagy a darling.Te kutyád nem tudom milyen ízlésű lehet:)
2014. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én most a Eukanuba abdult medium kaját adom nekik, és nagyon szeretik. Ha nagyon sok pénzed van akkor ajánlom a Taste of the Wild-et. Ajánlom még a Happy Dog-ot, Josera-t, Royal Canin-t vagy a Brit-et.
2014. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
11 hetes kan amstaffom van :) nagy szép és a szőre is selymes. úgy látom, hogy rendesen fejlődik! Most Josera Family táppal etetem. Azonban a véleményetekre kíváncsi vagyok. :)
2014. aug. 21. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Royal Canin-al etetek, mióra elhoztamtam a kutyám, vagyis 2 és fél éve. Ennek ellenére nem ezt tartom a legjobbnak (összetétel alapján meg ár-érték arányban), hanem a Britet, csak sajnos az enyém azt nem eszi meg, csak az RC-t. De az se rossz táp, olyan jó középkategóriás tápnak mondanám.:)
2014. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 KGabi0000 ***** válasza:
14%
A mi kutyánk valami kimért tápot szeret,de nem nagyon eszik száraztápot,inkább maradék husikat,rizses húst meg ilyen maradékokat,de persze kap száraztápot is.
2014. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is méretem a tápot, tehát kilójára veszem. Így sokkal kedvezőbb az ára és jobban kijövök vele mint az olcsó vackokkal.
2014. aug. 21. 17:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Az Orijent talán még jónak mondanám, de őszintén egyik tápot sem tartom jónak. Két táppal etetett kutyám lett autoimmun beteg, Royal Caninnal, ProPlannal, Arionnal, és rövid ideig Orijennel etettem, most van egy új kölyök, az egyelőre Brit Care Puppyt kap, mert a tenyésztőjénél ezen éltek, de fokozatosan állítom át BARFra.
2014. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Jól teszed,hogy fokozatosan állítod a Barf-ra,mert nagyon is jó! Én is nyers csirkenyesedéket adok a kutyámnak,illetve tápot (Jelenleg Josera Family) mellé. A husitól nagyon szépek lesznek a kutyák, az amstaffoknak szükségük is van rá, persze más kutyáknak is. És én feleslegesnek tartom kifőzni. Nyersen nagyon eszi az én kutyám.. nem lesz bajuk tőle, csak sertéssel kell vigyázni, AZT NEM EHET!
2014. aug. 21. 19:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi, kérdező, bár tisztában vagyok vele, a nagyobbik kutyámmal már BARFozok egy ideje. :)
2014. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!