Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyit érhet egy egésszeges...

Mennyit érhet egy egésszeges 90cm es szarvas agancs párba (meg van mind kétt agancsa és egybe)?

Figyelt kérdés
köszönö.
2014. szept. 9. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat, metr a vadásztársaságé, aminek a terülerén találtad. Ki kéne fizetned az értékét és a büntetést.
2014. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hol talaltam?:D
2014. szept. 12. 02:47
 3/3 anonim válasza:
Én mostanában nézegettem eladó agancsokat, nekem is van itthon párban, a fesztáv a kettő között kb 1 méter, az egyik agancson 4 ág (az egyik még nagyon picike) a másikon meg 3, szóval elvileg páratlan... de egy ilyen agancsnak kilója (mikor valaki megtalálja és leadja) 2 ezer forint. Viszont ha tovább adja, akkor annak már nagyobb az értéke... ekkorát már 30-50 körül el lehet adni, ha koponya is van hozzá az még többet dob rá... de ki akarná eladni? :D én a világ összes agancsát kitenném a falra és gyönyörködnék benne milyen csodálatos állat és milyen szép agancsa van :D
2015. febr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!