Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Egyéb kérdések

A kérdés
Erika Fehér nevű felhasználó kérdése:

Anyukámmal találtunk egy denevért benne volt egy vödör vízbe üveggel ki vettük de nem nyultunk hozza mert lehet hogy meg fértözne. Mit csináljunk vele? Nem bir repülni.

2014. szept. 17. 13:47  Privát üzenet  

A válaszok
Ha Budapesten laktok, akkor az állatkertbe elvihetitek, itt fogadnak sérült állatokat. Egyébként tegyétek olyan helyre, ahol nem tudja bántani macska vagy kutya, és lehet, hogy később el tud repülni.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2014. szept. 17. 13:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem Budapesten lakunk. De már mozpgni se mozog :-O lehet h sok vizet nyelt vagy nem tudom de nem szeretném a kornyeken tartani mert barmi baci lehet rajta vagy valami. De akkor el viaszem messzire és ott hagyom hát ha fel épül

# 2/7Időpont 2014. szept. 17. 14:01 Privát üzenet
Értem. Hát, az a baj, hogy nemzeti park igazgatóságok nem nagyon fogadnak egy denevért, esetleg ha állatvédő szervezet van a közeletekben, ők talán foglalkoznak vele. De el tudom képzelni, hogy eleve valamilyen betegség vagy sérülés miatt esett bele a vízbe is, ahogyan elképzelhető, hogy a tüdeje ment tele vízzel. Hogy nem tud mozogni, az nem túl biztató sajnos.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2014. szept. 17. 14:05 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Meg kell jegyezni, hogy a denevér amúgysem tud a földről felrepülni!

Valami magasabb helyre (pl: faág) kell feltenni, ahonnan elejti magát és esés közben tárja szét kezeit és repül el.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2014. szept. 17. 14:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Semmi állatmentö liga meg hasolok nincsenek itt a környékén ugyanis én Nagykörösön lakók és itt nincs olyan de szegény denevér már nem hiszem hogy sokáig hozná mert nem nagyon mozog. Viszont ha meg hal valakinek szólok h ássa el vagy nem tudom mert a szomszéd macskája erre szokott járkálni.

# 5/7Időpont 2014. szept. 17. 14:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Húzná*

# 6/7Időpont 2014. szept. 17. 14:22 Privát üzenet
Nemzeti park van,pl.a Kiskunsági.Vagy Kecskeméten ott az állatkert.Mivel védett állat,biztos hogy foglalkoznak vele.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2014. szept. 17. 21:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A gyémántgalamb tojásához hozzá értem és a hím nem kotlik tovább, lehetséges hogy azért mert hozzá értem a tojáshoz?
Anyukámmal fogtunk egy denevér mert fent volt az erkély a vizbe. Beleráktuk egy üvegbe mert nem bírt repülni. De ugye a Denevér 89% veszett és érintésel is át adhasa a kort. Mit...
Méhészek vagy bárki, aki ért hozzá! Létezik ilyen szer?
Ha örökbefogadtunk egy állatot az állatkertből hozzá be lehet menni és megetetni vagy simogatni?
Van itthon egy vödör (16L) sárga falfestékem szerintetek, hogy tudnék (ha lehet) bellőle mogyorószint csinálni? Mi kell hozzá?
Van egy nagy vörös fülű ékszer teknősöm. Azt szeretném meg tudni hogy ha beraknék hozzá egy kis ékszer teknőst bántaná vagy valami?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!