Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Anyukámmal találtunk egy...

Erika Fehér kérdése:

Anyukámmal találtunk egy denevért benne volt egy vödör vízbe üveggel ki vettük de nem nyultunk hozza mert lehet hogy meg fértözne. Mit csináljunk vele? Nem bir repülni.

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten laktok, akkor az állatkertbe elvihetitek, itt fogadnak sérült állatokat. Egyébként tegyétek olyan helyre, ahol nem tudja bántani macska vagy kutya, és lehet, hogy később el tud repülni.
2014. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem Budapesten lakunk. De már mozpgni se mozog :-O lehet h sok vizet nyelt vagy nem tudom de nem szeretném a kornyeken tartani mert barmi baci lehet rajta vagy valami. De akkor el viaszem messzire és ott hagyom hát ha fel épül
2014. szept. 17. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem. Hát, az a baj, hogy nemzeti park igazgatóságok nem nagyon fogadnak egy denevért, esetleg ha állatvédő szervezet van a közeletekben, ők talán foglalkoznak vele. De el tudom képzelni, hogy eleve valamilyen betegség vagy sérülés miatt esett bele a vízbe is, ahogyan elképzelhető, hogy a tüdeje ment tele vízzel. Hogy nem tud mozogni, az nem túl biztató sajnos.
2014. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell jegyezni, hogy a denevér amúgysem tud a földről felrepülni!

Valami magasabb helyre (pl: faág) kell feltenni, ahonnan elejti magát és esés közben tárja szét kezeit és repül el.

2014. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi állatmentö liga meg hasolok nincsenek itt a környékén ugyanis én Nagykörösön lakók és itt nincs olyan de szegény denevér már nem hiszem hogy sokáig hozná mert nem nagyon mozog. Viszont ha meg hal valakinek szólok h ássa el vagy nem tudom mert a szomszéd macskája erre szokott járkálni.
2014. szept. 17. 14:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Húzná*
2014. szept. 17. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemzeti park van,pl.a Kiskunsági.Vagy Kecskeméten ott az állatkert.Mivel védett állat,biztos hogy foglalkoznak vele.
2014. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!