Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatokkal kapcsolatos...

Milyen állatokkal kapcsolatos foglalkozások vannak? Legyen szíves aki tud az írjon ötleteket.

Figyelt kérdés
Már el kéne döntenem merre is akarok tovább tanulni de sajnos az állatorvosi lehetetlen :(

2014. okt. 8. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudsz felsorolni kapásból egy tucatot ès mèg a google használata se ismert, akkor lehet nem kène állatokkal foglalkoznod mivel az a nullánnál több agytevèkenysèget igènyel.
2014. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Juhászképzés van már egyetemi szinten is!
2014. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
tenyésztő még jövedelmező is lehet
2014. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:
Lehetsz állatorvos mellett asszisztens, egy ismerősöm rendes ápolói végzettséggel asszisztens állatorvos mellett. Ezenkívül dolgozhatsz állatkertben, és amit már más is említett , lehetsz tenyésztő, pl fajkutyákat tenyészthetsz, úgy tudom engedély kell hozzá.
2014. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért lehetetlen az állatorvosi? még sok idő van érettségiig
2014. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első válaszoló te meg honnan veszed hogy nem tudok egyet se??! Valószínű azért írtam ki ezt a kérdést mert kíváncsi voltam hogy azokon kívül amiket ismerek mik vannak... Falusi vagyok ugy hogy szerintem még többet tudok mint te de ISMÉTLEM azért írtam ki mert hátha nem ismerek valamit
2014. okt. 8. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Kutyatenyésztésből nem fogsz megélni! A tenyésztők (egy jó tenyésztő nem a pénzért hanem a fajta szeretetért csinálja) úgymond mellék állásban csinálják.


www.domusoptimakhe.com/a-felelos-allattartasrol/a-kutyatenyesztes-ara

2015. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!