Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet poloska van az ágyamba...

Lehet poloska van az ágyamba mert olyasmi csípéseim vannak. Hogyan írtsam ki ha tényleg az?

Figyelt kérdés
Mik a jelei és hogyan kerulhet be a szobámba ez a lényecske?
2008. aug. 11. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
A poloska szerintem nem is csíp, csak büdös. Te biztosan nem feküdnél be az ágyba, ha megéreznéd a szagát...
2008. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Van ágyi poloska is szóval az első válaszadó jó nagy hülyeséget írt! Sajnos nekem is volt az ágyamba de fogalmam sincs hogy került oda :S ami az ágyneműtartóba volt az mindent kidobtam .. nekem még a számitogép billenytűzetébe is beköltöztek.. sajnos meg kell találni azokat a helyeket ahol vannak mert ha nem irtod ki mindenhonnan akkor tovább csipkednek.. amugy van ilyen poloskairtós szer.. az a fehér por nálam nem használt semmit.. csak a spré.. de elég sok idő volt mire kiirtódtak :S sőt én kb fél évig azt hittem szunyogcsipés szóval volt idejük szaporodni :S azt ajánlom jó alaposan fujj be mindent .. és ismételd ha szükséges.. este pedig ha van rá lehetőség akkor nézd őket honnan másznak elő .. és oda is fújj.. nekem szerencsére így sikerült kiirtani
2008. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Valóban búdös, de csíp is, hisz vérszívó.

Ha többet akarsz tudni róla, akkor klikk ide:


[link]


Ezen a lapon továbbjutva kapsz tippet az irtásához is!

2008. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
A síma poloska tutira nem csíp. Amúgy meg a kérdező csak símán poloskát írt, nem ágyi poloskát.
2008. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valóban ágy poloska lehet vagy szunyog de kérdeztem ismerosoket és még egy hetet várok hogyha ujra elojonnek a csípések.Koszonom a válaszaitokat.Hasznosak voltak.
2008. aug. 11. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem bolhákra gondolsz.Olyan kis feketék és ugrálnak.Olyan nálunk is van a lakásban és engem is össze-vissza csíptek már az ágyamat is telefújtam rovarírtóval.Ha macska vagy kutya van a házban akkor ők terjeszthetik a bolhát.Vagy az udvaron fölszetted és ugy vitted az ágyba.Nekem is mindig rátapadtak a zoknimra a kis dögök már kénytelen vagyok zokni nélkül mászkálni.
2008. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Akkor az utolsó válaszadó is utánanézhetne annak hogy mi az ágyi poloska, mielőtt ide jön okoskodni!! Szánalom.. pff
2008. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értettem a válaszokat,semmi baj megoldom a hejzetet.:)

Van sokféle állatka a világon és van ellenuk ellenszer.

Hip-hop és eltunnek.

Koszy nektek!

2008. aug. 12. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!