Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért harap meg a nyúlam?

Miért harap meg a nyúlam?

Figyelt kérdés
Oroszlánfejű nyúlam van , most van 1 éve nálam . Mindig foglalkozok vele.Mostanába mindig amikor kiveszem simogatom őt , de egy idő után elkezd harapdosni , miért van ez , már tiszta piros vagyok.

2014. dec. 29. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem akarja, hogy tovább simogasd. :)

Ők se bírnak ki mindent a végtelenségig.

De amúgy ha rendszeresen harapdál, akkor rá kell szólni HATÁROZOTTAN, hogy 'NEM!'. De persze komolyan is kell gondolni. Amúgy van valami, amibe reszelheti a fogát (szénán kívül)? Pl. valami természetes fadarabka?

2014. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Mert grammar nazi a nyúl, és irritálja, hogy hosszú ú-val írod a "nyulam" szót.

Meg azt is utálja, hogy véletlenszerűen raksz szóközöket az írásjelek köré.

2014. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

2-es: Te nagyon bunkó vagy! Figyelj! Nem mindenkinek tanítsák meg az iskolába a gépen lévő helyesírást. Úgy ahogy nekem se tanították. Én csak elhatároztam, hogy "ritmusosan" fogom írni. Vagyis minden jel után egy közjel.

Na, és a "nyúlam"-os szónál... Nem mindenkinek könnyű gépen írni. És sokaknak szokatlan. Az is lehet, hogy a kérdező sokat olvas és írogat, ezért keveset gépezik és nem ismeri a billentyűket rendesen (példa rá az anyám).

2014. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak csipked, az kedveskedés. Ha harap, akkor vérzel. Az meg egyértelműen támadás.
2014. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te szeretnél egy ketrecben élni, ami alig nagyobb nálad? Ugye nem? Miből gondolod, hogy szerencsétlen nyúl ezt élvezi?

Baromi hamar begolyóznál, ha egy kis ketrecben kéne élned, úgy, hogy ott semmit sem tudsz csinálni.

Nem gyanús, hogy a kutyát meg a macskát nem tartjuk így?


Amikor nekünk volt nyuszink, sosem zártuk ketrecbe, inkább a konyha ajtajába tettünk egy deszkát, és a konyhában mindig szabadon volt. Mindennap kiengedtük a lakásba is szaladgálni, amikor tudtunk rá figyelni. Simán rászokott az alomtálra, ha dolga volt, szépen ráült és elgondolkodó arckifejezéssel elvégezte a dolgát.


Nem harapott soha, végtelenül aranyos és barátságos volt, kérte a simogatást, nyalogatással viszonozta. Családtagként élt velünk 6 évig, amíg meg nem halt. Nagyon szerettük.

2014. dec. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolókat.Minden válaszolónak írok most vissza.

1.Válaszolónak:Megpróbáltam és ahogy elnézem sikerült.És van bent neki egy ilyen fa gömb izé . Amit nyugodtan bír rágcsálni.Meg van neki egy fadarab .Köszönöm a válaszodat.

2.Nézd ha vitázni akarsz akkor kérlek ne itt.Nem vagyok olyan nagy számítógép előtt ülő.És nem magyarországi vagyok szóval nem vagyok a leghelyesebben író.És azért van ha érdekesen fogalmazom meg a kommentet.Most nem értem mi zavar abban hogyha van hely közötte?

3.Kösz hogy kiáltál melletem .:)

4.Valamikor eléggé megcsíp harap.Lehet hogy tényleg csap csíp.

5.Mi mindig kiengedjük , csak hogy most nem engedtük ki sajnos 2 napig és akkor elkezdett csipkedni.Amúgy napi 1-2 órát minimum kint van.A helye sem a legkisebb.Az én nyuszim is mindig az alomra végezte el a dolgát.És őszinte részvétem .

2015. jan. 3. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!