Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Képes egy egér több méterre...

Képes egy egér több méterre elvinni diót? Egy ujonnan épitett emeleti helységben dobozban a földön tároljuk a diót. Egy ideje minden nap pár szem diot találunk a doboztol méterekre távol. Minden nap vissza rakjuk a dobozba a diót.

Figyelt kérdés

A helység üres teljesen le van szigetelve.

Lyuk nem látszik sehol az ajto be csukva viszont az ajto és a laminát közt van egy ujjnyi rés.

Valaki azt mondta nyest lehet de az hogy menne oda be és az gondolom nagyobb állat. Tanácstalan vagyok mert nem tudom milyen állat lehet.Egérre gondolok viszont az jelöl és semmi sz@r vagy szemét nem látszik sehol.

Minden segitséget megköszönök elöre is.


2014. dec. 31. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egérke is képes cipelni diót, hogyne. Többször pihen, görgeti maga előtt, elintézi az. Bár akkor ürüléknek is kellene látszani, de lehet hamar megoldja a dolgot és csak pakolászik. Egér lesz. Tanácsolom hogy csapdát állítsatok, ne ragacsot tegyetek ki, ha elkapjátok el tudjátok engedni erdőben akár
2014. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen
2014. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Teljesen kétségbe vagyok esve. A probléma még mindig ugyan ugy adott.

Egér NEM lehet mert az egér fogo érintetlen és egér nyoma (piszok) nincs egyáltalán sehol se.

Körbe szortam a dios dobozt liszttel látszik is hogy valami járt a lisztben.Sajnos olyam igazi hasznosithato lábnyom nem látszik.Még majdnem üres az a helység sehol lyuk vagy nyilás csak az ajto alatt kb 2 ujjnyi rés.

Hát milyen állat fér be ott? és hát hol mehet be?

A helységben mindent fel forgattunk sehol semmit nem találtunk. Egyszerüen nem tudom mit csináljak.

2015. jan. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!