Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok tudják hogy milyen...

Az állatok tudják hogy milyen állatok? Vagyis, ha van egy disznó az tudja magáról hogy ő egy disznó? És mikor látja a többi disznót akkor tudja hogy ők is disznók?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem, mivel nincs én-tudata. Én-tudata fejlettebb intelligenciával rendelkező állatoknak van, mint pl. az emberszabású majmok, ha elé tesznek egy tükröt, akkor ha meglátja magát benne, pontosan tudja, hogy magát látja (a saját fejéhez nyúl), ha más majmot lát, azt is pontosan tudja.
2015. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát engem ez a dolog most nagyon megérintett de komolyan... de hát nem tudhatjuk hogy mire gondol.egy disznó de HOPPÁ most jut eszembe... a disznok álmodhatnak. Hisz nem alaptalan a mondás: éhes disznó makkal álmodik! Köszönöm válaszát!
2015. febr. 9. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:

A közmondás másra utal, átvitt értelemben használják.

Nagyon szívesen, egyébként nyugodtan tegezhet kedves

Kérdező. :-)

2015. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!