Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyenckis háziállat illene...

Milyenckis háziállat illene hozzám? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
13/F vagyok szeretek beszélni :D kb. 7-8 órám van a suliban meg vannak délutáni programjaim is de köztük otthon tudok lenni kb. 0,30-1 órát

2015. márc. 23. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

valami kisállat, amiről tudsz megfelelően gondoskodni :) ha "fiúsabb" állatban gondolkozol, akkor pl patkány, de a kígyó meg gyíkok nem igényelnek különösebb nevelést mondjuk. ha valami igénytelen, de mutatós állatot szeretnél, én nagyon tudom ajánlani az afrikai óriáscsigát, szép kis dögök :)

üdv: egy csigamániás

2015. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármi ami tetszik, és van időd gondoskodni meg foglalkozni vele, illetve meg tudjátok fizetni az árát.

Beszéld meg a szüleiddel is hogy mi az amit tolerálni tudnak, mert például a madár olykor hangos, és ez a család többi tagját is zavarhatja. Vagy például a hüllőktől van aki undorodik és nem szívesen tűri meg a házban.

2015. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nehogymár itt a GYK-sok mondják meg hogy milyen állatod legyen. Ami tetszik. Amelyikkel szívesen foglalkoznál. Egy állat sem (főleg a papagáj) sem érdemli meg azt a kínzást, hogy csak 1 órát legyél velük otthon. Tisztítani a helyüket, kicsit játszani velük, etetni ilyenek, ez napi több mint egy óra. Szerintem nem kell neked állat, ott vannak az osztálytársaid.
2015. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
AZaz hogy az osztálytársaiddal foglalkozz többet, állat több időt érdemel. Rosszul írtam előbb bocsánat :X
2015. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!