Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen név lenne jó egy cicának?

Milyen név lenne jó egy cicának?

Figyelt kérdés
A házhoz fog jönni egy kiscica, de nemtudom mi legyen a neve. A részleteket még nem lehet tudni, hogy fiú vagy lány, mert nem rég ellett az anyamacska. Csak arra lennék kíváncsi tudnátok e mondani cica neveket. Normális válaszokat előre is köszönöm!

2015. ápr. 18. 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pami (ez lány vagy fiú cicának is jó)
2015. ápr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Tetszik
2015. ápr. 18. 02:07
 3/11 anonim ***** válasza:

A googleba beíród hogy cica nevek, és kiad egy csomót. De szerintem nem így kéne nevet adni neki. Előbb néz meg a cicát, és ahogy ránézel rögtön beugrik majd egy név ami igencsak találó lesz.

Az én macskámat egyébként Banzájnak hívják.

Tudod miért? Mert bár kis félős, de baromi kíváncsi kismacska volt amikor hozzánk került. AZ első amit csinált, hogy próbált felugrani a konyha pultra, de még annyira kicsike volt, hogy nem tudott felugrani, de sikeresen fejjel előre belelandolt a konyhaszekrénybe. Na innen jött a neve..

2015. ápr. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sok mindentol fugg. Nem, szin, kinezet, sajatos tulajdonsag. Az en cicam Drazse. Picikoraban egy dagi szorlabda volt. :D Mondjuk imerosi korben a nekem tetszo nevek kozott van: Dante(hatalmas, hosszu, fekete szoru kandur), Nutella(barna cirmos nosteny), Pedro(fekete kandur, feher gallerral es zoknival), Noriko(japan ismeros sziami macskaja, ez egy japan noi nev), Borisz(egy minden fele szinu utcai cica, aki amugy lany csak a gazdinak gndot okozott eleinte magallapitani) Ezek jutottak eszembe. Ha rajuk nezel, nem lehetne jobb nevt kitalalni nekik. Ha megjott a cicus, hagyj magatoknak par napot, ismerkedve vele, aztan beugrik majd a tokeletes nev. Es ivartanaittasd ki mindenkepp!!!!
2015. ápr. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a cicámat Bogárnak hívtam, mert fekete és csillogó zöld a szeme.

A párom munkahelyén van idők óta egy cica, akinek minden kérdés és gondolkozás nélkül Garfield lett a neve. Mostanában van ott kettő új cica, az egyik Pamacs, mert hatalmas bundája van, a másik Puszedli, ő róla valamilyen oknál fogva ez jutott eszembe, fekete cica egy hatalmas fehér nyakkendővel, és a farka végéből is 5 cm kb ami fehér :)


Tehát tényleg az lesz amit sokan írnak, hogy ránézel és megtudod milyen nevet akarsz neki adni :)

2015. ápr. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem vörös-fehér macskám volt, Brendonnak hívták.

Volt egy szürke házicicám,aki Merci volt, mert mikor hoztam haza majdnem elcsapott minket egy Mercedes, és amikor itthon meséltem, hogy mi történt a Mercire felkapta a fejét :) Merci első almában pedig lett egy Flóra, mert a kiscica imádta a virágokat :)

Most kivételesen előre kerestem még egy meg nem született cicának nevet, de ha más ugrik be először, akkor nem ezt kapja.

A mostani gondolt nevek, tekintettel, arra hogy nem tudjuk a nemét

Timoti

Shiva -fiú nevek

Illetve, Sheba,Mia. De ezt majd a cica stílusa, személyisége stb. Dönti el.

2015. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az én cicámat Pilunak hívják. Pilu egy nőstény cica.
2015. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 momo02 válasza:
En azt olvastam hogy a macskak sokkal jobban halgatnak az i vegzodesu nevekre pl. Molly,lucy nemtol fuggetlenul
2015. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekünk 4 lány cicánk van:

Mirci

Micu

Lizi

és Julika/Zsülike ki hogy hívja :'D

ezeken kívül a Bajszit ajánlom :)

2015. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2015. ápr. 18. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!