Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat rághatta meg a...

Milyen állat rághatta meg a kerti ágyásszegélyt?

Figyelt kérdés

Ha így folytatódik, nem marad belőle semmi. Tegnap vettem észre, akkor még nem volt vészes a lerágott mennyiség, de most már komolyabban érdekel, hogy milyen állat lehet ez? Gondolom, éjszaka dolgozik az ügyön, mert nappal nem látok ott semmit. Úgy látom, hogy a fogainak lehet nyoma a fában, de erősítsétek meg, mert nem tudom biztosra.


[link]

[link]



2015. máj. 5. 14:26
 1/10 anonim válasza:
Patkány, egér :) Esetleg Kutya harapdálta?
2015. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kutya biztosan nem, mert be van csukva egy külön részre, más kutya meg nem tud bejutni a portára. Ezen túl, én ezt a rágást semmiképpen nem kutyának gondolnám.
2015. máj. 5. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez semmiképp sem rágcsáló nyoma, tehát egér, patkány kizárható. Sajnos, közelebbit nem tudok mondani.
2015. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor kezd a dolog egyre érdekesebb lenni... :-)
2015. máj. 5. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:
talán róka,mókus.inkább mókus.
2015. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van kérdésem ezzel kapcsolatban.

Vannak, karmolásnyomok? Eltűnnek a leválasztott forgácsdarabok? Mindig reggelre derül ki a garázdálkodás?

2015. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

- Nincsenek karmolás nyomok

- Úgy látom, hogy a leválasztott forgácsdarabok nagy része eltűnik

- Mindig reggelre derül ki

2015. máj. 5. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen részen laksz? Lehet arrafelé mosómedve?
2015. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy városban, keretes családi házban. Nem tudok róla, hogy bárki is említett volna a környéken mosómedvét. De attól még nem lehetetlen.
2015. máj. 5. 22:33
 10/10 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy milyen állat volt a tettes. Hátha segítek még valakinek, aki majd ilyen problémával áll elő. Nos! A kertünkbe költözött egy harkály és ő volt. Tehát ezek nem rágás, harapás nyomai, hanem az ő csőrének a nyomai. Sok kárt csinált nálunk. Egész kerítéseket tönkre vágott. :-(
2015. jún. 11. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!