Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozhatnék állatkertb...

Hogyan dolgozhatnék állatkertben? Vagy hol tanulhatnék természetfotózást?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék állatokkal dolgozni.Azért állatkertben,mivel ott sok különleges állat van.És egy olyan jó érzés fog el az állatokkal való "kapcsolatteremtéskor".Jó lenne egy ilyen felelősségteljes munkát vállalnom amit még élveznék is.A másik a természetfotózás.Ez is egy olyan feladat aminek a végeredménye egy szépséget mutat meg az embereknek.Persze még van egy kis időm gondolkozni a jövőmön,de érdekelne hol lehetne tanulni ezt.Van-e külön ágazata és hol van ilyen képekre kereslet?
2010. febr. 26. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Biológusként biztosan dolgozhatnál állatkertben, de szerintem egyszerűbb és kevesebb tanulmánnyal jár, ha állatgondozónak tanulsz.

Meg attól is függ, hogy milyen munkakörben szeretnél dolgozni. :)

2010. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetfotózást pedig fényképezés címen tudsz tanulni művésziskolákban, OKJ-s képzések is vannak.
2010. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Állatgondozónak hol lehetne?
2010. márc. 1. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van a környékeden állatkert ,vadaspark, érdeklődj náluk.

Én 1 évet dolgoztam önkéntesként a Miskolci Vadasparkban, nagyon jó volt :)

2010. márc. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!