Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A keresztespók csípése fájdalmas?

A keresztespók csípése fájdalmas?

Figyelt kérdés
Vagyis mennyire fájdalmas a darázséhoz képest?
2010. febr. 27. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon fáj...
2010. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
próbáld ki és szólj! ;)
2010. márc. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

annyira nem fájdalmas mint a darázsé de valaki érzékeny lehet rá és nála allergiás reakciókat válthat ki, linkelek egyet :


[link]

2010. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem utána rosszabb volt, ilyen hólyagjaim lettek.



A pók nem csíp hanem harap. Bocs a kioktatásért, de velem is annyiszor teszik. Meg tényleg jó érzés okoskodni.

2010. jún. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

engem ma reggel kétszer is meg akart harapni, de nem hiszem, hogy megharapott, mert semmi látható jele nem lett. max csak próbált, de éreztem fájdalmat és olyan volt, mintha valami szúrós dolog karistolta volna a bőröd :S

én azt hittem, hogy valamire ráültem és mikor "eltakarítottam" a combom alól a valamit, akkor tűnt fel, hogy az egy keresztespók, mikor az ujjamba is fájdalmat éreztem:S

2010. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!