Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit eszik egy bébi éti csiga?

Mit eszik egy bébi éti csiga?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem zsenge kis leveleket. :DD


Meg kis fűszálakat. ;)

2015. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen. Aprobb fuszalakat leveleket. :) van bebi eticsigad?:D
2015. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
23%

a csiga fris halytásokat eszik és ásványisó pótlázsra lyó neki a dúrrva szemű jódmentes só ugy ke neki odaadni gogy megfogód és mikór kibúlyik a házá ból akor a szályához teszed a nagyob darab sót de fontos hogy lyódmentes legyen mer a csigák megdögölnek a jódtól ha lyódmentes durva szemü akor az lyó atól nem lesz balya meg néha kaplyon tolyáshélyat kalciumnak

egycer volt nekem is csígám afrikaji de megdögölt mer nem vot othon jódmentes sóm de odaatam neki a jódost és megdögölt a jódtől a jódos sót kerüd el meszire mer az rosz a csigának és megdögöl tőle ha rám halgac akor jódmentest ac neki

2015. júl. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az még szopik.
2015. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tomszika válasza:
Nutellás kenyeret minden reggel, egy pohár tejjel, de vigyázz, hogy 2,8%-os legyen lehetőleg :P
2015. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Salátát.
2015. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és igen van bébi éticsigám! :)
2016. márc. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!