Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy minimalac mekkorára nő...

Egy minimalac mekkorára nő meg? Ennyire etetés-függő?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam a témában, sok blogot olvastam. De gyakran más válaszokat kaptam a kérdésemre, hogy körülbelül mekkora lesz. Nem szeretnék nagy állatot (ne értsetek félre, nincs bajom a nagy malackákkal, csak én kicsire gondoltam). Ez ennyire etetés és fajtafüggő? Nem lehet tudni előre, hogy mekkora lesz? Kérlek küldjetek fotókat róluk! Van különbség a mini- és a törpemalac között?

Ekkora max méretet el lehet érni?

[link]



2015. aug. 9. 23:28
 1/3 A kérdező kommentje:
micro teacup malac milyen? :) Előre is köszi a kedves válaszadóknak, hogy a segítségemre vannak. :)
2015. aug. 9. 23:32
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Undoritó lehet ez a malac az ágyon. Ez valami divatbetegség manapság?
2015. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Előző válaszadó! Én VÁLASZOKAT KÉRTEM, nem véleményt, főleg nem olyantól, akinek nincs is tapasztalata ilyen téren, csak negatív gondolata. Másrészről én NEM a divat miatt csinálom, ami mellesleg már rég lejárt lemez, hanem mert szeretnék egy ilyen állatot. Nem értem miért lenne más egy kismalac, mint egy macska vagy egy kutya(amiket mellesleg szeretek), a minimalac nagyon tiszta állat lehet és ráadásul szőre sincs.
2015. aug. 10. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!