Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kategória toplista első...

Kategória toplista első emberi, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Mondjuk az első 10 ember: simpsont, flametouched, stixkids, Januar, mate85, Mandy_Mandy, B.Joci, trójai, akumi, jutika. Közülük talán kettőt ha láttam itt eddig.. Én már nagyoon régóta válaszolgatok itt az állatok témában, nem szoktak lepontozni, mégsem vagyok benne az első 100-ban sem. Ti hogy értétek el ezt a jó helyet? Mennyi idő alatt? És úgy általánosságban többi emberek, szerintetek a toplista mit jelent? Az elsők tényleg "jobbak", mármint tényleg kb. mindig jó válaszokat adnak, jól tudják a dolgokat? Ti néztiek egyáltalán a toplistát?
2015. aug. 24. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez.... Nemtudom már mióta válaszolok kérdésekre és sehol semmi. Szoval erre en is kivancsi lennek
2015. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van aki név nélkül válaszolgat, azt sose fogod látni, meg ha neked kutyád van akkor a halas kérdésekre adott válaszokat se olvasgatod pl. Én a halas témát olvasom, ott B.Joci tényleg nagyon sok választ ír, és nem is rövideket, a hatszázadik ugyanolyan kérdést is van türelme megválaszolni. Ez az értékelésén is látszik, igen magas.


Én egy másik kategóriában vagyok most hatodik, kb annyi ponttal, mint itt a tizedik. Ehhez nem volt szükség olyan borzasztó sok válaszra érzésem szerint, de elég sok időt töltök gyakorin az igaz, nem telik el úgy nap hogy ne jönnék fel. Bár mostanában már kevesebbet válaszolok.

2015. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egyik a felsoroltak közül. Igazából így alakult, nem hajtok az első helyre :D Egyszer véletlenül odatévedtem a toplistára, akkor láttam, hogy benne vagyok a top10-ben és elolvastam, hogyan is alakul a pontozás.


"- A toplista az elmúlt 30 napban történtek alapján készült. Naponta egyszer, éjszaka generálódik újra, amikor a 30 nappal ezelőtti dolgok kikerülnek, az előző napi dolgok pedig bele.

- Egy kérdésért 3 pont jár.

- Egy válaszért -5 pont és +5 pont között jár arányaiban annyi, amennyire hasznosnak találták a választ mások.

- Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont.

- Az összpontszám ezen három pontszám összegéből keletkezik.

- A Változás oszlopban lévő ikonok az előző napi toplistás helyezéshez képest történt változást szimbolizálják. Ha az egérmutatót az ikon fölé mozgatod, többet megtudhatsz.

- A negatív összpontszámú felhasználók nem látszanak a toplistán (a minél hátrébb kerülésre való törekvést nem tudjuk pártolni)."


Szóval ennyi igazából :)

2015. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és a toplista mindig kizárólag az utolsó 30 napot tükrözi, oda is van írva.
2015. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De én is igyekszem normális válaszokat adni, mégsem sikerül.. kissé idegesít :D

Amúgy az első 10 ember kb. mindig ugyanaz, akárhányszor telik le a 30 nap.

2015. aug. 24. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Állatok 14.

most néztem meg,én a 14. vagyok. nem sokat válaszolok ,de amikor igen akkor értelmesen és tényleg próbálok jó tanácsot adni. amihez nem értek oda nem válaszolok. de van pár állatkám és tapasztalatom,velük kapcsolatban szívesen írok. és ha látom,hogy valaki nagyon félre navigál,akkor próbálom értelmesen,indokokkal alátámasztani,hogy miért nem jól tudják . de ennyi,amúgy a családi kapcsolatok kategóriában állok élen,ott aktívabb vagyok.

2015. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is fel vagyok sorolva, de nem igazán tudok választ adni a kérdésedre, mert nem csinálok semmi különöset; ha tudom a választ, válaszolok.

Mostanában eléggé ráérek. A GYK el van mentve a könyvjelzősávban és akárhányszor a gép elé kerülök, rányomok, megnézem mi van, őszintén szólva unatkozom. Most nincs suli és speciális munkám van, csak bizonyos időközönként kapok egy feladatot. Jelenleg semmi dolgom, s ha már ennyire ráérek, gondoltam segítek másoknak és válaszolgatok itt. Hasznosabb, mint a facebookot görgetni lefelé órákon át.

Hogy mennyi ideig tartott elérni, arról őszintén fogalmam sincs. Nem igazán nézem a toplistát. Fölöslegesnek tartom, ahogy az értékeléseket is. Sokan nem az alapján értékelnek, hogy a válasz hasznos-e, hanem hogy az ő véleményükkel megegyezik-e, tetszik-e nekik.

A kettes által említett B.Jocihoz hasonlóan én is türelmes vagyok. A kedvencem mostanában a nyúl és tengerimalac együtt tartásának kérdése. Esküszöm neked, ha nem kérdezték meg 50x ugyanazt és én nem írtam le 50x ugyanazt az elmúlt néhány hónapban, akkor egyszer sem. És a poén az, hogy az egyik helyen a válaszom 100%-ra, míg a másikon ugyanazt 0%-ra értékelték.

2015. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Állatok 11-15 között vagyok most, de én is "szoktam" a 10-ben lenni.

Én sem érzem, hogy bármi "különöset" tennék. Válaszolok, ha tudok, ha meg nem, akkor nem szólok hozzá, semmint hogy semmitmondó választ írjak. Mindig komolyan veszem a kérdést és a kérdezőt, ennyi.

Talán az van még benne, hogy elég sokféle állatom volt életem során, most is 4 különféle típust tartok, van közte macska, kisemlős, madár, hal, de tartottam már kutyát, hüllőt is, szóval az állatokon belül sok alkategóriához, így sok kérdéshez is hozzá szoktam / tudok szólni.

2015. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bollocks ***** válasza:
Én csak a Kutyák kategóriában szoktam válaszolni, általában a felelőtlen, nemtörődöm, állattartásra alkalmatlannak tűnő kérdezőket oktatom ki/küldöm el a búsba, elég barátságtalan hangnemben, mégis a 21. vagyok.
2015. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!