Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ajánlanál olcsó állateledel...

Ajánlanál olcsó állateledel boltot Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyan állateledel üzletre gondolok, ahol kimérve lehet kapni a száraz tápokat. Tudom, hogy a jobb minőségű tápok sehol nem olcsók, de az a tapasztalatom, hogy különböző boltokban sokszor 400-600 Ft-os eltérések is előfordulnak kg-ként, noha ugyanarról a tápról beszélünk.
2015. szept. 5. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Zuglóban a Rákosfalva parkban van egy kirendelt állatorvosi rendelő. Mellette van egy állatos bolt, ott a csávó kimérve adja a Royal Canin-t is meg több mindent. Sokat nem vásároltam ott megvallom, de amikor először voltunk, már akkor is ajánlotta, hogy tud akár hosszútávon kedvezményt is adni. Ha nem laksz messze, akkor érdemes benézni hozzá. Nah persze ne a kedvezménnyel kezd, mert akkor tuti elhajt :)

Emlékeim szerint még így is olcsóbb volt mint a boltokban. De meg kell nézni, évek óta nem voltam ott.

2015. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképpen meg fogom nézni! :))
2019. márc. 9. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!