Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a FeliCaVet...

Mi a véleményetek a FeliCaVet állatorvosi rendelőről?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy drága, de megéri az árát (inkább kifizetek többet egy jó dokinak, mint egy sarlatánnak kevesebbet, aki közben félrekezeli az állatomat)? Esetleg személyes tapasztalat az ott dolgozó orvosokról, ti kihez jártok, kit javasolnátok.

Köszönöm!



#állatorvos #felicavet
2015. szept. 12. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó.Ivartalanitattam ott boxert,kezeltettem csonthártyagyulladásos dogbabát,ivartalanitattam német dogot,kezeltettem 80 dekás csivit..Maximális tudás,állatszeretet,törődnek a gazdival,a dogom szemét is úgy műtötték hogy minden infót megadtak kérdeznem sosem kellett.És nem drága ha azt nézem hogy az egri klinika hasonló árakkal dolgozik de a személyzet...Szóval nyugodtan!Jó kezekben lesz a kicsikéd!
2015. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha választanom kellene,Dr. Seregit mondanám de csak mert a többiekkel nem volt annyi dolgom.
2015. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!