Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nyíregyházi állatkertbe van...

Nyíregyházi állatkertbe van lehetőség örökbe fogadni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos sehol a világon nem lehet örökbe fogadni állatot.


A tulajdonjogot megveheted, de az állatot nem tarthatod magadnál. Fizethetsz fél évi fizetésedet azért, hogy elnevezhesd az állatodat (hat, másik ember mellett...) és etethesd az állatkertben.


De kb. ennyi...

2015. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok, én erre gondoltam, nyilván nem szeretnék hazavinni egy zsiráfot. :)


Magánszemélyként 5-6000 ezer forinttól már lehetsz úgynevezett nevelőszülő, ha ennek a dupláját adom, úgy gondolom az se egy vagyon, főleg hogy ez kvázi nem más, mint támogatás, adakozás. Pesten, Szegeden van lehetőség örökbe fogadni, de nyíregyháziról semmit se találtam.

2015. nov. 9. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, nem tudtam, hogy te ezt tudod!


Ha nem laksz olyan távolságra Nyíregytől, hogy kb. egy tulajdonjog árát leutazod, akkor személyesen is bemehetsz érdeklődni.

2015. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2015. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!