Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Elfogunk költözni, és oda nem tudjuk 2 kutyát és egy macskát. A szívem vérzik értük.

Jó ötletnek tartjátok, hogy megfelelő gazdit keresek nekik?

Legalábbis a kutyáknak.

Macska nagyon vad, megsimogatni se engedi magát. Vele nemtudom mi tévő legyek. Aki megveszi, neki nem kellenek az állatok.


2015. nov. 10. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nincs más lehetőség, igen, próbálj felelősségteljes gazdit keresni nekik.

Hirdesd őket, ahol csak lehet, fotókkal, leírással.

Kérheted a helyi menhely segítségét is.

2015. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 egy naaagy fan válasza:

[link]


Pl. itt,meg plakátolhatsz, ha engedik. :)

2015. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
De jó fejek vagytok! Nálatok tárgyként kezelitek a négylábú családtagokat? Ha gyereket nem engednének, akkor téged is kitennének? Miért nem kerestek olyan helyet, ahova mehetnek állatok is? Nehéz, én már csak tudom, de egyáltalán nem lehetetlen. Gusztustalan ez a hozzáállás, hogy összeharácsoltok három háziállatot is, aztán meg kidobjátok őket, csak mert úgy tartja kedvetek. És tulajdonéppen mi a kérdés, mi az, hogy mi mit tennénk? A minimum bammeg, hogy keresel nekik új gazdát, mégis mi mást gondoltál, kivágni őket egy zsákban az út szélére?!
2015. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te vagy a gusztustalan, amiért így beszélsz szegény kérdezővel...Hát nem volt eléggé világos neked, hogy vérzik értük a szíve, de nem tud mit csinálni?! Miért kell mindig kötözködni?
2015. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akik itt bunkóznak, nem tudom mit gondolnak. Lehet hogy nincs lehetőségük oda elvinni őket, vagy nincs elég hely. Meg vagyok győződve róla hogyha tudnák, magukkal vinnék!


Kedves Kérdező!


Szerintem adj fel internetre hirdetéseket, és keress nekik egy szerető gazdit :)

2015. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!