Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A családtagok miért használják...

A családtagok miért használják zsaroló eszközként a házi kedvenceket és hogyan lehet ezt hatásosan kivédeni?

Figyelt kérdés

Pl. Megmérgezem a kutyádat(!)*, ha nem takaritasz ki a lakásban.

Agyon ütöm a macskádat(!)*, ha nem fekszel le aludni.


*Mivel egy házban élünk az állat tulajdonképpen közös, de ugye ilyen értelemben a felelősség vállalás és az állattal való törödés nuku, csak mint zsaroló eszköz funkcionál.

Ez is csupán kostolgatás szinten "ha nem válik be más, hát erre majd talán ráharap" szinten.

Rá is haraptam, csak épp nem úgy ahogyan azt tervezte a zsaroló. :)


Ti mit javasoltok, hogyan lehet az ilyen jellegű viselkedést kivédeni?


2015. nov. 23. 18:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Kwa nagy maflas reflexbol egy ilyen mondatra. Kb, mintha idegen probalkozna vele....
2015. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Talán ne hagyd odáig fajulni a dolgokat, hogy zsarolni keljen. Mi lenne, ha kitakarítanád a szobádat, meg lefeküdnél időben, mielőtt még veszekedésbe torkollna a dolog? Annyira nehéz ez? Persze a szüleid sem normálisak, hogy ilyenekkel fenyegetnek, de azért a jelek szerint te sem vagy éppen ártatlan.
2015. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Megérdemelne egy maflást az biztos, csak én nő vagyok ő meg fiú.

Másrészt pedig nem fogok a primitív szintjére sülyedni. :)

2015. nov. 23. 19:16
 4/18 A kérdező kommentje:
Más ötlet?
2015. nov. 23. 19:19
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Leírtam. Takarítsd ki a szobádat, mielőtt veszekedni kezd az illető veled és ne szemtelenkedj. Ennél jobb ötlet nincs.
2015. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
19:10, azert a nem fekszel le idoben es a egy kisallat kinyirasank lehetosege nem egeszen egy sulycsoport. Az egyik btk, a masik meg "nevelo celzatu pofon" kategoria...
2015. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

2. Igen, csak az a probléma, hogy ő nem az anyám, hanem az élettársam és nem a szoba kitakaritás, sem az esti lefekvés a kiváltó ok.

Hanem csak annyi, hogy uralkodni akar felettem bármi áron.

2015. nov. 23. 19:23
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
19:23, írtam is, hogy az a szülő sem normális, aki ilyennel fenyeget. De amúgy ha az illető az élettársad, nem a szülőd, akkor végképp le vagyok döbbenve. Mi a fenének vagy még vele? Senki nem kötelez, hogy együtt legyél egy ilyen aberrált állattal.
2015. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat, kedves kerdezo, en a helyedben mindent megtennek, hogy minnel gyorsabban ne legyen az elettarsam tobbe.
2015. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerü az! Közös a ház és közös a kassza. :(
2015. nov. 23. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!