Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a leghumánusabb egérria...

Melyik a leghumánusabb egérriasztó?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam az egérragasztón, de most olvasom, hogy az a legbrutálisabb az összes közül. Én egyébként állatbarát vagyok, a hörcsögöket is szeretem, szóval ha egy mód van rá, akkor azért megölni nem akarom.


Ezért kérdezem, hogy van-e olyan módszer, amivel simán elriaszthatom?

Olvastam, hogy a borsmentaolajat utálják, de nem tudom, hogy az ilyesmik működnek-e.


2015. dec. 12. 16:50
 1/9 anonim válasza:
45%
vaslapát
2015. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
mi mindig megfogtuk őket(virágcserép kitámasztása egy fél dióval),betettük egy kis akváriumba pár hétre,aztán mikor összejött egy adag kivittük őket a közeli erdőbe :) tök aranyosak :D
2015. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mivel lehet elriasztani, de megfogni meg lehet élve:


[link]


[link]

2015. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
van egy kis szerkezet amit bedugsz a konnektorba és az egérnek irritáló hangot ad (magas frekvencián szóval te nem fogod hallani) lehet hogy állataidat zavarja majd akkor nappalra kihúzod és csak estére amíg alszol hagyod menni ez a leghumánusabb én is ezt használom remélem segitettem :)
2015. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elsőt lehet, hogy megveszem, jónak tűnik.
2015. dec. 12. 17:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Az ultrahangos ezek szerint működik? Mert én csak rosszat olvastam róla eddig, persze ez gondolom szerkezettől és egértől is függ.
2015. dec. 12. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:
vannak kis ketrecek is, amiből állítólag nem jön ki az egér (nekünk volt, és ki is jött...)
2015. dec. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Crosman 1322, tíz pumpálással.
2015. dec. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A leghumánusabb, ha egy eldugott helyre kiteszel 5-6 kiló dióbelet. Ezzel odacsalogatod őket, mert nagyon szeretik, és más részein a lakásnak nem futkároznak.
2016. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!