Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pálya utcai állatorvosi...

Pálya utcai állatorvosi rendelő vélemények?

Figyelt kérdés
Oda szeretném átvinni az állatainkat, de kicsit aggaszt, hogy néhány ismerős nem javasolja, mert szerintük bár kedvesek, de nagyon lehúzósak. Sok állatom van, így azért egy picit számít az ár is. Köszönöm!

2016. máj. 21. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a görényeimmel járok oda már 4 éve és meg vagyok elégedve velük. Az árak igaz kicsit drágák, de én kifejezetten olyan állatorvost kerestem aki közel is van és ért a görényekhez (mert azért valljuk be sok állatorvos kezébe nem adnám őket).

Ha kisállataid vannak, rágcsálók, nyuszi, görény stb, akkor tudom ajánlani őket, mert Ákos nagyon jól ért hozzájuk, és ez fontos. Nem minden állatorvos specializálódik kisállatokra. Kutyánál meg macskánál viszont tényleg lehet találni olcsóbb dokit is. De mindenki maga dönti el mennyit szán a kedvencére ha baj van. Mondjuk nálam ez sose pénz kérdés, csak az a legfontosabb, hogy megfelelő kezekbe legyen az állatkám.

2016. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!