Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet oroszlánt simogatni?

Hol lehet oroszlánt simogatni?

Figyelt kérdés
Eddig Gyöngyösön lehetett,de ha jol tudom vmilyen szabályozás miatt már nem lehet.Van még valahol olyan hely ahol van ilyen lehdtőség(akár külföldön,egy szomszédos országban is)?

2016. jún. 3. 21:46
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%
Bárhol hidd el bárhol
2016. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Nyiregyháza. Most születet fehér kis oroszlán (1db).
2016. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
62%
Ha oroszlant szeretnel simogatni lattam valamelyik nap a tescoba egy nagy pluss oroszlant meg akar haza is viheted ugy mindig lesz mit simogatni
2016. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%
Cirkuszban.:) Nekem egyszer a Fővárosi nagycirkuszban adtak a kezembe egy kisoroszlánt, nagy élmény volt.:)
2016. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

[link]

Gyengébbek kedvéért ki van írva, hogy miért nem lehet oroszlánt simogatni...

2016. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

oroszlán simogatás XBOX -on a Kineck segítségével.

Ha ez nem lenne elég akkor, kérd meg anyukádat, apukádat, tesvéredet vagy az egyik értelmes barátodat hogy hétvégén vagy amikor épp ráér akkor keltsenek fel álmodból és amikor felkeltél és vissza feküdtél akkor beszéljen sokat az oroszlánról, pl: az aneved, hoyg Anett és kérd, hogy mondja azt, hogy Anett képzeld el, hogy egy oroszlánt simogatsz nagy szörös sörényét és csak ezt az egy mondatot mondja el vagy 5x - 10x és garantált, hogy azzal fogsz álmodni, hogy oroszlánt simogatsz.


Ha felnőtt vagy akkor meg vedd fel telefonra, diktafonra a büvös mondatot amit szeretnél csinálni az álmodban és játszd le álmodból felébreszt és után s tá dááám müködikni fog.


Arra figyelj, hogy a megszokott alvási idődben csináld ne pedig akkor amikor nem szoktál aludni, pl: alszol 22:30 -tól - 6:30 ig, akkor ne 7:00 órakor keltsd fel magad hanem 5:30 kor, jóval a kelésed előtt ébreszd fel magad.


Ennél a módszernél egyik másik módszer sem realisztikusabb.

Én mindig így repülöm be meztelenül a fenyves erdőket és müködik, nem mindig de többször müködött már mint nem...

2016. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!