Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kóbor állatok befogadása...

A kóbor állatok befogadása hogy van?

Figyelt kérdés

Sokan mesélik, hogy befogadtak az utcáról egy macskát, kutyát, egyéb állatot. Én ezt sosem értettem, hogy zajlik az ilyen. Megyek az utcán és hozzám szegődik egy állat, nincs rajta nyakörv, nem jön vele senki, akkor felemelem és hazaviszem, hogy na helló én most befogadlak?

Olyan már sokszor volt, hogy ült a küszöbömön egy macska vagy kiskutya, megetettem őket, játszottam velük, aztán pár hét után eltűntek. Mitől dönti el valaki, hogy innentől ez az állat az övé?


2016. jún. 5. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

kutya esetén az állatorvos, az alapján, hogy van-e benne chip. ha nincs, akkor is azt hiszem 2 hétig kell keresni az eredeti gazdáját.

macskánál nehezebb eldönteni, hogy van-e gazdája, mert ők szabadabban tudnak mindenfelé mászkálni.

2016. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!