Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot vegyek? Én...

Milyen állatot vegyek? Én kígyót, kaméleont vagy madárpókot szeretnék tartani, de egyéb ötletek is érdekelnek.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kaméleont, a másik kettőt nem szeretem:D
2010. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én kígyóra, vagy kaméleonra szavazok! Szeretem a hüllőket. Az egyik ismerősömnek volt pókja, azt mondta elég körülményes, kényes állatka.
2010. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem ha a kényességet nézzük a legigénytelenebb a kígyó. ha a veszélyességet akkor nem tudom attól függ miből milyet veszel. nem hiszem hogy a kaméleon egy vadállat de kígyóból ha pl.: gabonasiklót veszel és jól tartod lehet akár egy kezesbárány is, a pókokkal már nehezebb a helyzet. nézd meg a linkeket a legfelső a kaméleonról szól a középső a (gabona)siklóról az utolsó pedig rengeteg pókfajtáról ír. amúgy én a kígyót választanám:)



[link]

[link]

[link]

2010. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de amint leírtam egyéb ötletek is jöhetnek
2010. ápr. 15. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül kaméleont, de szerintem még az agáma, a gekkó is jó ötlet.
2010. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én vagy kaméleont vagy pókot tartanék! (:
2010. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gekkó vagy vadászgörény:D
2010. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem madárpókom van.Egyáltalán nem kényes.A grammostolákat tudom ajánlani,mert azok kezdőknek ideális.Tigris pitonom is van,de nem tudom,hogy te milyet akarsz.Az enyém nem zavar sok vizet.Kaméleonom az nincs,szóval arról nem tudok nyilatkozni.
2010. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előző vagyok.A pókok között is van igénytelen(Grammostola).A gabona sikló az nem kígyó,hanem ,mint a neve is tartalmazza sikló.Az nem fog megtámadni.
2010. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!