Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak azzal a sok...

Természetes egészség kérdése:

Mit csináljak azzal a sok egérrel!?

Figyelt kérdés

A szomszédban rengeteg egér van és átjönnek hozzánk, segítsetek!

Hogy tudom kiírtani őket?

Méreg nem jó, mert kutya van az udvaron.

Elektromos egérriasztó nem vált be.

Egérfogó és egérragasztó szintén nem vált be, kikerülik a csapdákat.

Ma már az előszobába bejöttek és majd bele haltam!

Kérlek segítsetek hogy irtsam ki őket anélkül, hogy kutyára veszélyes szert használjak!!!!



2016. aug. 19. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ha egész fekete borsot szórsz azokra a helyekre ahonnan jönnek az elriasztja őket,legalábbis patkányoknál olvastam.
2016. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Venni kell macskát.

Szerintem az is jó lehet.

Anyámék kertesházában is amióta van cica, azóta nincs egér.

2016. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy T alakú botot, a T szárára rögzíts egy fél diót befőttesgumival. tegyél a földre egy deszkát, rá egy cserepet/bármilyen nehezebb edényt és támaszd ki a T alakú bot tetejével. Nekem ez bejött, utána te döntöd el, mi legyen velük.
2016. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az a gond, hogy mi egy macskagyűlölő helyen lakunk.

Fagyállóval, akasztással irtják a macskákat, így a mi cicáinkat ezen okból a lakásban tartjuk az udvarra nem engedjük ki.


A T botos verzió nagyon jó ki fogom próbálni de minden egyéb ötletet nagyon szívesen várok!!

2016. aug. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!