Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egérfogot keresek, ma láttam...

Egérfogot keresek, ma láttam e Józsefvárosi piacon több zsákkal, de nem mondták meg hol lehet kapni. Akkora kb, mint egy zsemle, szétnyitható, fehér és szürke szinbe volt. Ki gyártja? Hol érem utol? Ismertek valakit aki ezzel foglalkozik?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Itt egy link :

[link]

Kattints az egér képére és a megnyitott lapon lesznek csapdák is,hátha valamelyik az közülük.

2008. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyél le egy befőttes üveget, bele valami csemegét pl. kolbász karikát. Tegyél mellé valamit, amin egy egér fel tud mászni. Egy-két nap alatt meglesz a kicsike, mert bemászik, de ki nem tud jönni.
2008. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
á az nem jó ötlet nagyon nagyot tudnak ugrani szükség esetén a házi egerek egy 10 literes befőttes üvegből is kiugrottak nekem
2008. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha láttad a piacon mért nem vettél ???
2008. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!