Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc állatotok, és...

Mi a kedvenc állatotok, és miért az a kedvenc állatotok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 14:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Kutya, mert ha eleget foglalkoznak vele elbűvölő a feltétlen engedelmessége és szeretete.
2010. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
hópárduc. mert nem is tudom, általában a 'kedvenc dolgokat' nem alapos, és indokolt döntés alapján választják, de talán azért mert nagyon aranyosnak néz ki, de igazából ragadozó vadállat (ja és a nagymacska-szabadság-hasonlattal én is egyetértek)
2010. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 3 kedvencem van !

Ugye nem baj ha leírom mind hármat :)

1. Ló : Mert gyönyörű Állat , az egyik legszebb amit a földön él . Nagy , kecses, egyszerűen Gyönöyrű :D


2. Kutya: A Világ lehűségesebb Állata , nekem 5 is van :)


3.Gyilkos bálna (Más nevén a Kardszárnyú Delfin)

Egyszerűen fantasztikus Állatok , Hatalmas mégis imádnivaló ! Minden vágyam hogy egyszer Úszhassak egyel majd (No de ez nem valószínű :P ) Álmodozni szabad :)

2010. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Kutya, hűséges nem karmol vissza, nem harap meg, jobban szeret saját magánál, hűséges..stb!:) Jha és éjjel vigyáz rám!;)
2010. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Hal,szép csendes :D
2010. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%
A farkasok a kedvenceim, mert nekem pedig Róluk jut eszembe a szabadság :) Lenyűgöz az összetartásuk és a rend, amit a falkában teremteni képesek, emellett gyönyörűek és roppant gondoskodóak!
2010. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
A kacsacsőrű emlős mert nagyon különleges.
2010. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én az összes állatot szeretem,már évekkel ezelőtt elhatároztam,hogy állatorvos leszek!:)

Kedvenceim többek közt az oroszlán,a ló,a medve,a farkas stb..Nem tudok dönteni!:)

2010. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
68%
kedvencnek nem lehet nevezni de a madárpók mégis a kedvencem. Nagyon sokan irtóznak tőle csak azért mert pók. Nem jelentett gondot ha a lakásba valahonnan előjött, itt egy sima kis pókra utalok.Feltereltem egy papírra és az udvaron pedig elengedtem. Sok embernél borzasztó problémát okoz egy 8 lábúval való találkozás ami sok esetben tragédiával végződik a pók veszít. nagyon érdekes életmódú furcsa,vicces életű egy pókszabású.
2010. ápr. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
51%

A madárpók. Hihetetlen dolgokat csinál.Ha nem tetszik neki a terrárium, ahogy berendezted nem kell aggódnod ő

átrendezi ha növényt ültetek kitapossa. Semmit sem kerül inkább átmászik azon ami előtte van és sokszor ez nem megy könnyen de nem adja fel.Jár mind a 8 járólába a két tapogató lábával kapaszkodik mind ezt fejjel lefelé úgy, hogy a potroha már ráhajlik a fejére azt sem tudja szerintem melyik lába hol van de küzd végül koppan átért.

2010. ápr. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!