Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 50 oroszlán vs. Egy T. rex?

50 oroszlán vs. Egy T. rex?

Figyelt kérdés

2016. okt. 29. 15:46
 1/8 piriiiii ***** válasza:
100%
T-rex.
2016. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudnának az Oroszlánok elég magadra ugrani ahhoz, hogy olyan sebet okozzanak a T -Rex testén ami legyengítené.


Viszont 50 gorilla vs T - Rex párbajt aztz én is megnézném, ha kell meztelenül! :)

2016. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
szerintem egyértelmű, t rex bőre olyan vastag hogy semmi kárt nem tudnának benne tenni
2016. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy eltört laboratóriumi üvegcse, és egyik sem ellenfél tovább....
2016. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 King Kong vs. 3 T-Rex?


Igen, tudom, hogy V-Rex... De az milyen már, V blokkos dínó?

2017. jún. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A V. rex azon alapul, hogy mi lett volna, ha a T. rexek nem halnak ki egy szigeten, ezért is nagyobbak (T. rex: 12,3 méter, 8,4 tonna, V. rex: 15,2 méter, 16 tonna).
2017. júl. 4. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a tyrannosaurus. Az oroszlánoknak akkor se lenne esélyük, ha ezren lennének. Egy kifejlett, 7 tonnás elefántbikát is alig tudnak leteríteni, nem még egy t-rexet, ami 13-16 méter hosszú, 4,5-6 méter magas és 7-8,5 tonnás. Mellesleg a t-rex ragadozó is, így nemcsak a nagyobb mérete miatt veszélyesebb egy elefántnál. Egy oroszlán pedig maximum 250 kiló és 1,2 méter magas. Egyébként a t-rexnek szinte muszáj lenne harcolnia, mivel ha mégis úgy dönt hogy elmenekül, nem jár sikerrel, mivel 18-al fut, az oroszlánok meg 60-al :D Igen, 18-al fut, pont tegnap láttam egy cikket arról, hogy lassú volt, mivel ha az elavult, 75 km/órás sebességre próbálna kapcsolni, eltörtek volna a csontjai, a csontváza egyszerűen nem bírna akkora sebességet. Lényeg a lényeg, a t-rex az összes oroszlánnal feltörölné a padlót, akárhányan is vannak! :)
2017. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!