Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Március 19. -én mennénk...

Március 19. -én mennénk Pécsre, már van állatvásár?

Figyelt kérdés
Kiskoromban mindig ott vettünk kutyust, cicát. Most felnőtt fejjel párommal ismét ellátogatnék. Már van ilyen kora tavasszal? vagy csak később? Köszi előre is :)
2017. márc. 15. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Állatvásár a mellette levő normál vásárral együtt működik az év minden vasárnapján, hétvégéjén, nincs ez évszakhoz kötve. Az én kutyusomat anno dec. végén vásároltuk.
2017. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden vasárnap van állatvásár. Kutyusok, cicusok, és hozzá egyéb kiegészítők (élelem, játék, stb.)a kedvenceknek.
2017. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi ez a dolog? Ott tenyésztőktől lehet venni 100 + ezerért, vagy hátrányos helyzetű, befogadásra váró keverék kutyákat és cicákat?

Vagy szaporitók árulják az állatokat?

Nem kötekedni akarok, csak tényleg érdekel.... És bocsi az offért.

2017. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, egy pontos címet valaki tud írni? (nem nagyon emlékszem az útvonalra) :)


Ha jól emlékszem vannak hivatalos tenyésztők, mi ott vettük anno a német dogunkat és az angol bulldogunkat is, és egy perzsa cicát.


De volt nagyon sok keverék kiskutya és házi cica is, sok olyan eladó akiknél csak lekölykezett a házikedvenc (legalábbis akkor).


Arra viszont nem emlékszem, hogy más állatok is vannak? Vadászgörényre gondolok elsősorban, kisgörink mellé szeretnénk egy játszópajtást :)

2017. márc. 15. 13:17
 5/10 anonim ***** válasza:

# 3


Ez egy több évtizedes múlttal rendelkező hivatalos állatvásár. Árulnak fajtiszta ebeket, véletlenül becsúszott keverék kiskutyákat, macskákat, malacot, csibét árulnak.


A Megyeri úton található, a Pécs Plázához tartó buszokkal tudsz eljutni a vásártérre.

2017. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* nyulat, kecskét, birkát ...
2017. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pécs, vásártér.

Többnyire szaporítós állatok, ingyen macskák, amit otthagynak, ha nem kell senkinek (hoztunk már el kuka mellől otthagyott macskát), és "fajtatiszta jorki-csivava" mix" is előfordul...a nyulak meg kis ketrecben kicsik maradnak.

Ha esetleg nem egyèrtelmű, nem kedvendem az állatos sor a vásárban...

2017. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindig vannak biztonsági emberek és rendőrök is, nem egy nem kettő. Az ember bármi gyanúsat észlel, csak szólni kell és oda irányítani az illetőhöz.

Az én kiskutyám pl. egy véletlen baleset folytán született :D fajta tiszta volt. Potom pár ezer forintot kért a fickó érte, ennek már több éve, azóta sem láttam többé soha. Kilenc kölyökkel állt kint szegény.

2017. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De! Volt hogy valahol a belvárosban jött velem szembe egy fiatal lány egy pár hónapos német juhásszal, miközben simogattam a kutyáját elmesélte, hogy ingyen nyomták a kezébe a vásártéren, hivatkozva arra, hogy ő az utolsó az alomból és hiába áll kint vele már hetek óta senkinek nem tudja eladni, már unja az ácsorgást és ha elviszi akkor az övé, ingyen. Hát a csaj el is hozta.
2017. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ismét :)

Bizonyiték van nálunk is, hogy nem csak tenyésztők árulnak mert a német dogot apu valami keverék kistestű kutyának vette potom összegért. (Utolag ugy gondoltuk lopott kiskutyák lehettek).

Merthát gondolni lehet mit néztünk amikor csak nyúllott nyúllott és egy németdog lett belőle :D

Annyira kicsi volt mikor vettük kis ráncos gombóc, hogy ki gondolta :D

2017. márc. 16. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!