Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 10 hónapos keverék kiskutyámna...

10 hónapos keverék kiskutyámnak maradó tejfoga van de anyáék nem akarják kiszedetni mit tehetnék?

Figyelt kérdés
a két szemfoga mellett megmaradtak a kampós tejfogak és látom is hogy ételmaradék van közte. anyáéknak hiába mondom hogy ezt ki kéne szedetni állatorvossal meg később akár be is gyulladhat az ínye stb. nem érdekli őket, mert nem akarnak fizetni az állatorvosnak, besokalltak mikor elhoztuk az ingyen kiskutyát aztán kiderült hogy szőrtüszőatkája van és többször injekcióra kellett hordozni és ugye az mind plusz kiadás volt. szóval itt kikötötték hogy oltásig nem fognak többet rákölteni már. szegény kis tacskókeverék olyan hálás, annyira ragaszkodna nagyon barátságos emberszerető kiskutya mégis féltem és aggódom emiatt. néha kicsit hiperaktív és próbáltam is rongyozni vele hátha úgy kijönnének a fogak de semmi
2017. márc. 17. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kutyaknak valo fogkefet es fogkremet! Probald ki azt szerintem
2017. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Vagy pedigreenek van fogtisztitoja

Dentastix vagy mi a neve

2017. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kár volt az az ingyen kiskutya nektek.

Nem gondolták meg a szüleid, hogy a kutya bizony időnként beteg is lehet, baleset is érheti. Ez mind pénzbe kerül. Sokba.

Jobb lenne annak a kiskutyának, ha te keresnél neki gazdát, bármennyire is szereted.

2017. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sokat rongyozz vele és adj neki rágókákat. Habár 10 hónaposan tényleg nem normális hogy még megvannak neki.
2017. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudok vele mit csinálni itt mindig is kinti állat volt a kutya régi felfogás szerint :( rábírtam őket hogy ilyen kistestű és rövidszőrű még nem volt és ez tényleg nem bírja a hideget így a telet benn az előtérben töltötte szóval nem annyira szívtelenek vele, etetve is tisztességesen van csak nemtudom. nagyon embercentrikus ez a kiskutya ha kicsit szocializálatlan is, itt nincs szó olyasmiről hogy sétáltatás pl. itt az udvar és a kert a territóriuma mégsem hiszem hogy akkora hatalmas hibát követek el, élt már itt nem egy kutya "kintiként" tartva
2017. márc. 17. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt azért jó olvasni. Örülök hogy nincs elveszve a remény.


Ha tényleg hajthatatlanok,akkor vehets neki rágókát vagy pl. a marhalábszár csont ami nem teljesen "kopasz",van rajta még hús,inak jól tisztítsa a fogát

2017. márc. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tisztítja*

Bocs a billentyűzet kijavít

2017. márc. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem tudakold meg az állatorvost, hogy mennyibe fájna anyagilag a dolog, majd spórold össze rá a pénzt. Nem tudom, van-e zsebpénzed, vagy szoktál-e csokit, üccsit kapni. Ha igen, azt a pénzt félreteheted. Sajnos nem tudom, hol élsz, de pl az én gyerekeim néha napszámba mennek (rokonhoz), dolgoznak egy napot (fogjuk rá) és kapnak egy-két ezrest. Rengeteg lehetőség van pénzszerzésre!

2017. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!