Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen bogár/rovar...

Szerintetek milyen bogár/rovar lehet? Bővebben lásd alább!

Figyelt kérdés
Én iszonyatosan félek a bogaraktól, rovaroktól és a minap láttam egy undorító bogarat. Fogalmam sincs mi az, ezért körülírom. Kb. volt vagy 6-7 centi hosszú, legalább 1,5-2 cm széles röpködő undormány volt. Egybefüggő volt a teste, tehát nem volt külön potroha, mint mondjuk a darázsnál (Jó, ez hülyén hangzik). Szintén sárga-fekete volt, azt hiszem. Nem tudom, egy darabig figyeltem, aztán bementem a házba és kirázott a hideg a félelemtől. Szerintetek mi a jó franc volt az? Nem lódarázs, az biztos! Nem is cserebogár. Tehát?
2010. máj. 12. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sárkánybébi! :D Nem tudom,de biztos,hjogy akkora volt? Nem csak ijedtedben láttad akkorának?:D
2010. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez így nehéz. Hártyás szárnya volt? A lábai hosszúak voltak (viszonylag) vagy rövidebbek? Csáp?
2010. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Dehogyis, frankón bazi nagy volt :)!!! Tényleg olyan nagy volt, amilyennek leírtam!

Fú, azt már nem tudom. Szerintem hártyás szárnyú volt, a lábára és csápjára nem emlékszem, elvégre tőlem úgy 2-3 méterre röpködött (bőven elég volt) Csak arra emlékszem, hogy milyen rohadt nagy és testes volt. És persze undorító. Minek a Földre ilyen undormány? Hogy riogassa a lányokat? :)

2010. máj. 16. 13:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek, imádom az állatokat, egykor biológus akartam lenni, de azért vannak olyan állatok (pl. rovarok, bogarak, skorpiók, pókok, stb.) amiktől undorodom, vagy félek tőlük. Az tuti, hogy én nem tudnék David Attenborough lenni...aki cseppet sem fél semmitől, sőőőt!
2010. máj. 16. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!