Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ha, a szomszéd...

Mit tudok tenni ha, a szomszéd gyerekei szurkálják a kutyám?

Figyelt kérdés
Folyamatosan fabotokal és müanyag darabokal szurkálják a kutyámat

2017. ápr. 20. 21:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Ahol az a kerítésrész van amelyiknél piszkálják a kutyát, ott dobj át egy jóadag kutyaszart. Talán majd belelépnek.
2017. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Felrúgnám a kölykeiket. Nekem ehhez lenne jogom. Ha a kutyákat holtan találnám, akkor pedig jobban tennék, ha elköltöznének.
2017. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
35%
Van azért egy sejtésem miféle kölkök, família lehet ez.
2017. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szarakodnék sokat az ilyen szemét szomszédokkal. Vennék arra a kerítésrészre, ahol átlátnak nádat, vagy ültetnék valami gyorsan növő sövényt.

Egyébként pedig ezek után talán ne is a szülőknek szólj. Amint tetten éred a kölyköket, jól ordítsd le őket. Esetleg készíts telefonnal felvételt, ezután közöld velük, hogy azzal a felvétellel fogsz a rendőrséghez, állatvédőkhöz, esetleg nyilvánossághoz (ilyen tahók lejáratására kitűnő a facebook) fordulni, akik elég nagy botrányt tudnak csinálni ahhoz, hogy az egész környék tudja, mekkora szemétláda a famíliájuk. Aztán csak veszik az adást.

Mert neked meg ehhez van jogod. Megjegyzem, úgy gondolnám, nekem ahhoz is lenne, hogy a fattyúkat pofán dobjam egy marék kutyaszarral.

2017. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%
Tuti nem idén barnult család lehet. Fúj
2017. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

JOGUK VAN? *agyvíz felforr* nem tudtam hogy az állatok bántalmazása jog.

Szerintem szurkáld te is őket mert "jogod van".

2017. ápr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha oda kapna nekik a kutyád, vagy jól megharapná őket, na ne félj akkor majd lenne cirkusz. Ő majd tudná hova menjen, kit keressen.

Adj 2 nagy pofont mindegyik gyereknek, ha meg jönne panaszra a szülő annak is adnák 2 nagy hatalmasat. De már az is elég lenne, mikor piszkálják a kutyádat oda mész, kiveszed a kezükből a botot, műanyagot és megbökdösöd vele te is őket. Na, na milyen érzés, kis p ö cs ö k.

2017. ápr. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A kutyádra tényleg nagyon vigyázz, mert, ugye megmérgezhetik. De ha elege lesz a kutyusnak a gyerekekből, meg is haraphatja őket. (védekezésből)


Láttam már itt olyan kérdést, hogy a szomszéd udvarban egy kb 2 éves gyerek volt egyedül (szülők sehol), átnyúlt a kerítésen, és a kutya (aki elvileg soha nem bántott senkit, és nagyon barátságos) megharapta, sőt, amputálni kellett az ujját. Ez részben a szomszéd hibája volt, mert nem voltak ott a szülők. Mentek a feljelentések, minden stb a 2 szomszéd között. Ha jól tudom, már rendőrségi ügy is lett belőle. De a gazdi nem merte megvédeni az igazát, így a kutyát elaltatták, mert ugye bántotta a szomszéd gyereket... holott a kutya és a gazdi nem tehetett róla.


Ha nem hagyják abba, én nem engedném oda a kerítéshez a kutyát. Minimum.

2017. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd hogy addig fajuljon amíg a kutya visszaharap, neki nincs joga az önvédelemhez, meg is nyúzhatnák a bödös fattyak, amint megcsípi őket máris sírnának a szülők hogy jaaaaj jaaaaj agresszív jaaaaj altassákelveszettfujjdüdösdög. Ha látod hogy csinálják, elkapod a kezét és rácsapsz, nem kell nagyot, ne akkorát hogy meglátszon, ha folytatja megint, majd rájön hogy ez így nem vicces plusz hiába mondja a szülőknek ha nincs nyoma, téged meg úgysem tudnak elaltatni ha baj van veled.

Viszont a kutyát szerintem is vidd be aházba vagy valami mert az ilyen idióta szülőkből kinézem hogy megpróbálják megmérgezni (ami egy csúnya feljelentést vonna maga után ha olyan részén van a cucc a kertnek ahova csak ők tudják bedobni.)

2017. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Megoldodot a probléma elköltöztek.
2017. máj. 26. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!