Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Székesfehérvári állatkórházról...

Székesfehérvári állatkórházról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de ha rákeresel, a Google-ban szoktak lenni vélemények az intézményekről.

Közben én is rákerestem és ezen a fórumon valaki (felülről az 5-ik) nagyon dicséri Fux Attilát, aki ott dolgozik:


[link]


Ezen a linken meg, az oldal alján meglátod a Fux Attila bemutatkozását:


[link]

2017. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Többször is vittem már oda kutyát és macskát, mindig meg voltam elégedve velük.
2017. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 István1979 válasza:

Saját tapasztalat :

Kutyám allergiás volt a tejre, 2 orvosok se jött rá, mi a baja.

Befogadott kutyánk egyik szemén hályog van, az ultrahangosuk nem jött rá. Azt mondta 9 ezerért, hogy el van repedve a szemlencséje. Egy szemész 2 méterről megmondta mi a baja.

A fiú kutyánk el volt különítve a lánytól a párzási időszakban és begyulladt a bűzmirigye. Arra, hogy ezt mi okozta, csak a főorvosuk jött rá, a kedves doktor úrnak nem sikerült második visszavitel után se.

Lány kutyánk bűzmirigye begyulladt, de nagyon. Műteni kellett, jól sikerült, hamar felépült. Őt nem a főorvosuk műtötte.

Fiú kutyánk fogamzásgátlója másfélszer annyiba kerül mint egy másik állatorvosnál.

Összegezve: oltás kell, bármelyik orvoshoz viheted, ha valami komolyabb, akkor a főorvos nőt ajánlom. Sok visszamenetelt, felesleges vizsgálat árát megspórolod.

2017. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!