Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ezt miért engedik meg? Miért...

Ezt miért engedik meg? Miért így csinálják? Kínozzák szegény állatokat. Csak h megegyük őket.

Figyelt kérdés
Erős idegzetűeknek!!!! http://www.youtube.com/watch? V=VIjanhKqVC4Én sírtam! :( Én ezért nem eszek már húst....az állattartó üzemek legtöbbje így működik. Ez vmi borzasztó. Főleg a vége. De ha belegondolok....milyen ember tud ilyen helyen dolgozni? Hát csakis egy ilyen....gondoljatok bele! Ha nektek kellene megölnötök az állatokat ahhoz h megehessétek...nem tennétek meg....
2010. máj. 18. 17:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Http://www.youtube.com/watch? V=VIjanhKqVC4 itt a link rendesen!
2010. máj. 18. 17:33
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem rakja be rendesen, de akkor masoljatok majd ki.
2010. máj. 18. 17:33
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Nekem ha bemásolom sem játssza le, de talán nem is olyan nagy baj.

Most ez valami vega kampány amit folytatsz vagy csak simán sokkolni szeretnél?

2010. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem meg a videót (láttam már elég hasonlót), de az utolsó mondatodra mégis reagálnék.

"Ha nektek kellene megölnötök az állatokat ahhoz h megehessétek...nem tennétek meg...."

De, megtenném, mert szeretem a húst. Marhát, disznót, csirkét stb azért tart az ember hogy megegye. DE! Ezeket az állatokat megfelelően kell tartani és méltósággal levágni. Nekünk van bárányunk, nyulunk, tyúkunk - mind azért hogy megegyük. Jó életük van, mindent megkapnak ami szükséges, de egyszer mind a lábasban végzi.

2010. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
én megnézetem, elég dúrva a vidi..nem vok állatvédő meg iylesmik, de ez tleg dúrva, remélem csak amerikába, meg külföldön van ilyen:S úgy nézzétek meg, hogy google-ba másoljátok be a linket, és ott a legfelső!
2010. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Ha mindannyian azt csinálnánk amit t akk ezek az állatok nem is élnének mert nem lene oan hülye aki azért tartson állatot h ott legyen.Ez az állat azért van hogy levágják és megegyük
2010. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én nem néztem meg,de mi van benne???
2010. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Én sem szeretném megnázni , mert utánna frontint kellene bevennem hogy megnyugodjak ! Leírná neked is valaki hogy mégis mi van benne ?? Nekem elég volt múlt héten megnézni "félig meddig" hogy a vágottszemű sérgák mit csinálnak a kutyákkal .... mielőtt megeszik!

Nem soha nem tudnék egy állatot levágni , megölni ..... nem tudnék bántani sem ! Az hogy hentes , az nem azt jelenti hogy rossz ember, neki kemény a leke(vagy nincs is )?? Viszont akik szánt szándékkal bántják , kinozzák a vágón az állatokat mielőtt levágnák őket, azokat a 2 kezemmel ütném agyon !! Ha a párom hentes lenne , akkor szóba sem álltam volna vele ! :S

Én sem eszem húst !!!! És nincs is rá szükségem !

2010. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudnád a címét berakni vagy rendesen a linket? Nem nyílik meg,pedig kíváncsi vagyok.
2010. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Azt honnan veszed, hogy az állattartó üzemek legtöbbje így működik? Ezek a videók hosszú idő alatt összegyűjtött, sok esetben manipulált hangulatkeltő anyagok, legtöbbször nem is az állatok védelme, hanem egyes cégek piacszerzése a cél. A "haragoszöldek" nagy hibája, hogy általánosítanak, és nem gondolnak bele, hogy a termelőnek a célja a minél nagyobb mennyiségű termék előállítása. Ez pedig legegyszerűbben úgy lehet, ha az állat jól érzi magát. Ha meg beleszólnak az állatvédők, akkor jönnek az alternatív rendszerek (lásd tojótyúk ketreces tartás helyett), mert ott aztán majd jól érzik magukat az állatok. Csak most bajlódhatunk a kannibalizmussal, az állategészségügyi problémákkal, mega majd háromnegyedére visszaesett termelési szinttel, ami a ketrecekben nem volt. A gond tehát az, hogy az állatvédők nem szakmai, hanem érzelmi oldalról közelítik meg a dolgot, az "érzelmi alapon vegák" meg harapnak rá. Én állattenyésztéssel (baromfival, etológiával, állatvédelemmel) foglalkozom, de megeszem a húst, levágom a csirkét. Keress rá a "jó gazda gondossága" kifejezésre! És most lehet lepontozni! (most 74%-on állok hehe)
2010. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!