Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat fogja meg az...

Milyen állat fogja meg az egeret a macskán kívül? Olyan amit háziállatnak is lehet tartani

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Tudom nevetségesen hangzik de én a kertben tartok baromfi tyúkokat.A tyúkólba mindig befészkelik az egerek magukat és gyakran szoktam látni hogy a tyúkjaim egerekkel a szájukban szaladgálnak az udvaron.

Amugy macskán kívül más állat nemnagyon fogja meg az egeret.Tegyél ki patkányragasztót olyan helyre ahol más áállatok kutya,macska nem fér hozzá.

2008. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A vadászgörény. Régen erre tartották, de mára már háziállat és sokak kedvence lett belőle.
2008. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a vadászgörényről hallottam. Amúgy nem lehet biztosra venni, mert a macska se mindegyik fogja meg, vannak lustábbak. :) egérfogó a tuti. :)
2008. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A vadászgörény nagyon hatásos! Még a patkány is megfogja ugy tudom. Csak meg kell tanítani vele, hogy ne szökjön el a háztól! :)
2008. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok olyan kutyafajta is van ami megfogja, pl. a yorkikat erre tenyésztették de ma már öleb lett belőle.
2008. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vadászgörény.
2009. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dominika72 ***** válasza:
Nekem a nagytestü keverék kutyám fogja az egereket :) Mongyuk csak játcani akar vele de rálép és meg hal :)
2012. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!