Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pók mindenhol, én meg meghalok?

Pók mindenhol, én meg meghalok?

Figyelt kérdés

Ma ejjel szepen kenyelmesen ultem a retyon,amikor egy bazinagy pok ott szemezett velem a falon.Kb tarantula nagysagu eskuszom,sz*ros seggel rohantam ki onnan.Lany vagyok es pokfobiam van de a durva kategoria,ha meglatok 1-et a szobaba be nem megyek napokig,mig nem volt ott nagytakaritas es irtas,de ezek a suttyo rohadekok mindent tul elnek.Eszmeletlenul felek toluk :'( Na elvegeztem a dolgomat gyorsan miutan lattam elmenni azt a bazinagy feher szinut.Bementem a szobaba,lenyugtattam magam,bebujtam az agyba es teloztam,amikor erzem hogy valami csikizi a kezem,hat odacsaptam mondom biztos szunyog.Majd 10 perc mulva megint erzem,odavilagitok es bmeg ott maszik rajtam,korom fekete es kb 8centi. Nem birtam,sikongattam,bőgtem,ilyenkor levegot sem kapok.Rendesen rosszul leszek,annyira sirok hogy a szivem beszur,minden bajom lesz.Termeszetesen csak gyorsan lesoportem magamrol,el is tunt a sz*rhazi azota itt ulok a konyhaba,nem merek sehova menni,aludni igy tuti nem tudok.Kerlek segitsetek gyerekek,hogy lehet ezeket kipusztitani? :'( lattam itt mar sok kerdest de egyik se hasznalt,a citromos viz,levendula,pokhalo,semmi.Itt vannak es foleg az agyam mogott/korul,en meg majd meghalok ha meglatok egyet.Olyan mintha most is rajtam masznanak,itt sirok mint egy nyomorek 3 eves es kozbe mar 19 vagyok :'(

Segitseg,kerlek...😭😭😭



2017. aug. 3. 03:39
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Legyszi a rosszindulatu hozzaszolasoktol kimeljetek meg,tudom ez mar beteges fobia,gondolkodtam hogy szakemberhez kene menni vele,de addig is minden irtasi praktikat szivesen fogadok.Es a vesszo hiany miatt is bocsi :D
2017. aug. 3. 03:49
 2/26 A kérdező kommentje:
Ekezet*
2017. aug. 3. 03:49
 3/26 anonim ***** válasza:
64%

Jaj istenem :( szegeny

Teljesen megertelek kepzeld el, en egyszer egy kenuban talalkoztam ossze jo nehany pokkal a nadasbol estek be

Ott meg kifutni se tudtam en is remegtem bogtem orditottam

Kitartas :( de honnan jott ez a sok pok?

2017. aug. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nemtudom basszus de hogy mar hetente nagytakaritast csinalok a szobamba,huzogatom ki a szekrenyt es mogotte is takaritok...es hogy mindig elojonnek es ekkorak :(( es egy ejszaka alatt 2 is,vicc...azota is remegek,nem merek visszamenni:( most hol aludjak😭
2017. aug. 3. 04:25
 5/26 anonim ***** válasza:
53%

Nyugi en sem tudok aludni a meleg miatt :D

Elozo vagyok

Kint nappaliba nem tudsz aludni esetleg?

2017. aug. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
Jezusom de 8 cm!!??? :😭😭
2017. aug. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nappaliba nem tudok,pont most nincsen kanape mert kidobtuk,marad a szonyeg de amilyen mazlista vagyok ma ejjel,ott mèg meg is lepnek 100-an :D

Az eletemre eskuszom hogy volt akkora,en meg nem lattam hazi pokba ekkorat es bmeg korom fekete,vastag labu hogy rohadjon meg :(

2017. aug. 3. 04:31
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
Neee undorito 😭😭😭😭
2017. aug. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Jezusom es ahogy maszott rajtam,sikitva leutottem es elmenekult mert lesokkoltam :( áhh az az erzes
2017. aug. 3. 04:34
 10/26 anonim ***** válasza:
35%
En leutni sem merem
2017. aug. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!