Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért jó kígyót tartani?...

Miért jó kígyót tartani? (Egyebek)

Figyelt kérdés

Ez így furcsa kérdés, de itt is a magyarázat:

Lehetőségem lenne kígyót tartani, apám vetette fel az ötletet, szóval megengedné.

(Nyulat, rágcsálókat nem enged szobába.)

-Melyik kígyók azok amik a legkisebbek és nem mérges kígyók?

-Hányszor kell őket etetni?

-Mivel?

-Ki lehet őket venni a helyükről?


Ilyen féle állatom még sosem volt, az sem biztos, hogy lesz, viszont gondoltam, utána érdeklődök, mielőtt bármibe is belevágnék...:))



2017. aug. 16. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért jó kígyót tartani, mert sosem büdös a hónalja!
2017. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%
jjo házörzö
2017. aug. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell levinni reggel ötkor sétálni. Emellett jól lehet vele csajozni vagy pasizni (gondolom).
2017. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 $$$$$ ***** válasza:
Métges kigyót csak külön engedélyel tarthatsz (amit igy se kapsz meg XD) . A gabona sikló nem olyan vészesen nagy meg szelid is. De ő is megnőhet akár 2 méteresre is. Kicsi koraban bebi egeret eszik aztan ahogy nő egyre nagyobb taplálek kell neki. A végen mar a patkány is jó. Csak a patkányal az a baj hogy kárt tud tenni a kígyóban.... De meg a királypitont is jó mert ő is kb. 2 méter körüli lesz maximum . Csak ugye ő jobban nez ki kicsit mert vaskosabb a teste. Ne keverd össze a tigris potonnal ami akár 6 méteresre is megnőnet medt én má olyat is láttam állatkereskedésekben. Csak ugye neki nagyon nagy hely kell. Ja és azért nézz utána ezeknek az állatoknak az igényeinek mielőtt bele vágsz a tartásukba... mert ugye élőtáplálék kell nekik amihez pl. Sok embernek nincs gusztusa meg sajnalja az egereket/patkanyt mint pl. En is. Hiaba a kígyók a kesvenceim tudom hogy sajnalnam nekik oda adni az egereket ezért nem is tartok kígyót...
2017. aug. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!