Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tücsök, mint kaja?

Tücsök, mint kaja?

Figyelt kérdés

Tervbe van véve egy szakállas agáma vagy egy leopárd gekkó beszerzése.


Viszont rendelni sajnos nem tudunk nekik tücsküket, kukacokat.

Csak személyesen megvenni, állatkereskedésben.

Ha veszek egy mennyiséget, akkor azt ugye tartani is lehet.

Mennyi tücsköt kéne venni, hogy egy hónapig kitartson?

Nem pusztulnak el?

Házba nem hoznám be, kint fedett helyen lennének, esetleg egy kiselejtezett hűtőben(azon belül egy dobozban).

Ez így jó lenne?


Ti hogyan etetitek ilyen kajaigényű állatotokat?



2017. aug. 18. 20:39
 1/6 anonim válasza:
Hát én a békámnak szoktam venni nagyjából 20db tücsköt ami elég 2-3 napig, egy nagyobb gekkó azért jóval többet fog kajálni, így számolj. A túcsköket meg ne tartsd kis helyen együtt, mert levadásszák egymást. Mindenképp legyen rejtekhelyük és elég szabad terület hogy csapatokra tudjanak válni.
2017. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enyém műanyag zárt ládában van. Kb ezer minilyuk, hogy szellőzzön. 50db-ot szoktam tartani. Egy hónapig szoktak kitartani, pár darab elfogy, de nem vészes. Tojástartót kell berakni, abba bújkálhatnak. Kaja zöldség, fű, ilyenek.
2017. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt tudsz rendelni

2017. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy fiatal agámának naponta hány tücsköt kellene adni?

Egyébként köszönöm a válaszokat! :))

2017. aug. 19. 07:58
 5/6 anonim válasza:
Hát mivel nekem csak leopárdgekkóm van nem tudom de én úgy szoktam hogy kb 8-at 2-3 naponként és akkor megeszik annyit amennyi kell neki a többit meg megtartja későbbre naponta 2-ször megnézem hogy van-e még neki tücsök ha nincs adok neki újra (amikor vedlik kevesebb kell neki)
2017. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy fiatalnak napi 10 kell, míg egy felnőttnek már csak napi 10, sok salátával, répával, almával; valamint fűvel, pitypanggal, réti herével!
2018. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!