Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Azok a nagy fekete dongók...

Azok a nagy fekete dongók tudnak csípni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen:S
2010. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy nem. De a férjem szerint igen! Azért nem próbálom ki, hiszek neki.
2010. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Poszméhek. Több fajtája van, van amelyik nem tud, van amelyik tud csípni. De, csak akkor csíp, ha nagyon veszélyeztetve érzi magát. Szóval, mondjuk, ha megfogod, és nem engeded el. Olvastam már, hogy miért, de nem emlékszem, lehet meghal, ha kiereszti a fullánkját.
2010. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

személyes tapasztalatom van a dongókkal kapcsolatban.Csíp,és nagyon tud fájni...

Nekem véletlenül a nadrág száramba repült,és megcsípett.Orvoshoz kellett menni,mert nagyon megdagadt a bokám,és még 2 napig is égető,fájdalmas érzés volt...Na azóta nagy ívben kitérek előlük...

2010. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát inkább ne próbáld ki...azt tudom, hogy a kutyám egyszer csak amellett a virág mellett feküdt, szunyókált, amihez odarepült ez a gyönyörűség. Semmit nem csinált a kutya, de ez a kedves jószág mégis elkezdte támadni. Szerencsére meg nem csípte meg semmi, de lehet csak azért, mert felállítottam és elhívtam onnan a kutyámat.
2010. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Anyum meg mindig nevet rajtam mert félek tőllük..

Köszi a válszokat

2010. máj. 25. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha arról a nagyon fekete nagyon nagy nagyon hangos repülő dögről van szó, akkor az nem csíp. Nem csíp hanem harap. Nem viccelek, nem gúnyolódok. Nincs fullánkja de borzalmas dolgokat csinál a fejével :S
2010. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Épp ezt akartam írni, nem csíp, hanem harap és nagyon veszélyes.
2010. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tudom, hogy csíp, vagy harap, de kettővel jobban fáj mint amit a sima méh csinál.
2016. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!