Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Madárpókom nemére lennék...

Madárpókom nemére lennék kíváncsi valaki megtudná nekem határozni?

Figyelt kérdés

Ugyvélem most lett ivarérett, de hiába olvastam utána akkor sem tudom:D feltettem pár képet ide:

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. máj. 28. 08:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Elsőre azt mondanám, hogy hím, de már teljesen összezavarodtam és jobban örülnék ha nőstény lenne:D
2010. máj. 28. 08:23
 2/6 anonim ***** válasza:

hány éves?

a hímek két éves korukban lesznek ivarérettek, és ez után már nem vesznek tápláléklot magukhoz. az enyém több mint fél évig bírta kajálás nélkül, nem is vedlett utána már.

így néz ki egyébként: [link]

ha van csáprágója, akkor hím, és ivarérett. számíts rá, hogy néhány hónapon belül el fog pusztulni.

2010. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hím.
2010. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 éves. Nemtudtok valakit aki elcserélné fiatal nőstényre? (akár ráfizetéssel is):P
2010. máj. 28. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, h OFFolok, de miért nem kajál, és miért pusztul el? csak kiváncsi vagyok :)
2010. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első voltam. nekem is hímnek tűnik amúgy.

az elpusztulásnak nincs különösebb oka, a hímeknek ez a sorsuk. legyél óvatos, mert az enyém jól lefogyott (nyilván, mert nem eszik), és egy fél centis résen kinyomta magát, és elindult korzózni a lakásban.

2010. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!