Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Normális jelenségnek mondható...

Normális jelenségnek mondható hogy így október közepén még zavaróan jelen vannak a szúnyogok és legyek, vagy régen nem volt ennyire jellemző?

Figyelt kérdés
nagyban benne vagyunk az őszben és voltak is már hidegebb napok, de ahogy egy picit jobb egy kicsit, ha kinyitok ajtót-ablakot telemegy a szoba léggyel és szúnyoggal, mintha csak nyári időszakban járnánk. ez természetesnek vehető és mindig jelen volt, vagy a klímaváltozással fordul egyre durvábbra?
2017. okt. 15. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nálunk ma bőven 20 fok volt, azért ezt nem mondanám őszi időnek
2017. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bosszantó, de a szúnyogokat nem nagyon érdekli, hogy október közepe van. Viszont érzik, hogy 20 fok felett van a hőmérséklet. Nálunk a darazsak is csak úgy nyüzsögnek. A poloskák, katicák pedig próbálnak behúzódni a házba. Utálom őket!

Reménykedem még benne, hogy jó hideg tél lesz, és jelentős részük pusztulni fog.

De sajnos valószínűbb, hogy ismét alig lesznek -20-ak. Pedig az kéne vagy 1.5-2 hónapig.

2017. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Nem,

És h miért nem, már több tudós is arról beszél h ha így haladunk tovább akkor 20-30 éven belul... Régen olyan nem volt h télen pólóban lehetett mászkálni, és h ápriliban havazott, illetve h egyik nap téli kabát másik nap meg pulcsi.

Még A Biblia is ír az Jézus Eljövetele előtti napokról és hát, ha valaki elolvassa azokat az írásokat kevés gondolkodás után is rájön hogy nincs már messze

2017. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HoneyBunny válasza:
Szerintem en lattam mar. Egyszer lecsaptam egy szunyogot, ami megcsipett es utana vettem eszre, hogy csikos volt. Mivel osszenyomtam ugye nem tudtam jobban beazonositani, de hogy mashogy nezett ki, mint a megszokott, az biztos.
2022. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HoneyBunny válasza:
Basszus veletlen atkapcsoltam masik kerdesre mielott leirtam a valaszt, bocsi az elozot nem ide szantam XD
2022. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!