Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Magán Zoo, Felsőlajos. Miért?...

Magán Zoo, Felsőlajos. Miért? Kinek van útjában?

Figyelt kérdés

Szombaton látogattuk el Tóth Tibor magánállatkertjébe, én azóta a hatása alatt állok. Sehol egy állatkertben nem láttam még hogy a tigrisek, oroszlánok ilyen Boldogak lennének, illetve hogy a tulajdonos így szeresse őket. Neki tényleg ez az élete, az álma.


Sokat olvastam azóta az állatkertről, hogy Abonyból kiturták őket, hogy egy törvény 2016 óta tiltja a veszélyes kisállatok simagatását, (holott addig náluk folyamatosan lehetett kis tigrist, kis oroszlánt simogatni.) de ami a legjobban ledobbentett, hogy egy támogatójuk sincs .senki. A belépőjegyekből tartják fent az állatkertet .


Tudja valaki mi ennek az oka? Sok állat van, tényleg magával ragadó a hely, szívből ajánlom ,hogy aki tud menjen el:)


2017. okt. 23. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak politikai okai lehetnek.
2017. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkoztam, mi is nagyon szeretjük ezt az állatkertet is, évente elmegyünk, pedig 2 és fél-3 óra autóval tőlünk. :)


Viszont szerintem ha valakinek van pénze arra a batár nagy területre, a rengeteg vadállatra engedéllyel együtt, stb, akkor nem kell félteni őt, amiért nem támogatja senki. :)

2017. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!