Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Jó ég! Mi ez az állat? Veszély...

Jó ég! Mi ez az állat? Veszélyes vagy ártalmatlan? Segítség, nem tudom!

Figyelt kérdés

Ez meg milyen állat lehet, vagy hogy a tudomány szerint mi a neve, például Magilus Phiscokletes, vagy a hétköznapi életben mi a neve,linket is van:


[link]


Ja és még annyit, hogy ez állatok/emberek bőre alá petéz, vagy vérszívó, vagyis az állalt tulajdoságaira lennék kíváncsi, mi a tulajdonsága, veszélyes-e, vagy sem.


2010. máj. 30. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezt most komolyan gondoltad hogy tudja valaki? nem rossz indulatból mondom. De én is kíváncsi vagyok rá.
2010. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ez szerintem kamu :)

hogy tudna egy ekkora állat a bőröd alá petézni egyáltalán? ilyen állat nincs!

2010. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Fúj xD

Ez vmi tengeri lény lehet. :D

2010. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha bottal piszkálják akkor előfordul h veszélyes! De én is kiváncsi vagyok...
2010. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy punciállatka, régen a tengerészek használták, ma már olyan olcsó lett a nő, hogy nem éri meg bajlódni vele.
2010. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi ez, de úgy iadozol tőle, mintha épp most találtál volna egyet a kádadban.

Amúgy meg egy tízes skálán mekkora istenbarmának kell lenni, hogy egy ilyen állatot, amiről nem tudod, hogyan reagál, mire képes, nyakonönts sörrel? Röhej, és kamugyanús.

2010. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, egy tengeri "puhatestű"-medúzaféle. Nem vérszívó, nem petézik a bőr alá, és csak különleges esetben kerülhet az ember közelébe. Általában csalánsejtjeivel-csillóival védekezik, kellemetlen, égető viszkető érzés a minimum, de van halálos hatású is.
2010. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valami polipféle, mert vannak olyan kis cuppanói. Viszont szerintem nem kellet volna azoknak a hülyéknek leönteni kólával, meg megforditani....

Engem is érdekel, lehet hogy valami uj faj...:)

először azt hittem, hogy egy felfujt rágogumi :D

2010. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
szegényke:( nem kéne basztatni és akkor biztos hogy ártalmatlan ennyi az egész.
2010. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A sima kullancs is a bőr alá petézik, ha kellő időt tölt el a gazdaállatban.
2010. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!